Pytanie co do zmiany net24

Siema mam pytanie ponieważ nie mogłem sie doczytać nigdzie na stronce. Mam internet w neti juz ponad 2 lata (w lutym mi sie konczy) i płace za niego jakies 70zł z vatem (chodź nie wiem ile ten vat wynosi :stuck_out_tongue: ) jest to 192kb/s i zauważyłem że za 70zł kosztuje 640 i pytanie czy moge teraz przejść na ten internet?? Jeżeli tak to jakie będą tego koszty?? I Ile wynosi ten vat?

Stronka z tym jest tu http://www.netia.pl/?o=p&s=375

Ja też mam w neti i za 192kb/s płace ok.50zł.

ja tez 50zł + do tego vat ale mi chodzi czy jeżeli mi sie konczy dopiero umowa w lutym to czy moge przejść tera na tamta?

Możesz, ale opłaty miesięczne będą wynosić więcej.

Najlepiej to zadaj pytanie bezpośrednio do konsultantów netii

Błąd. Opłaty będą wynosić 69zł. z VAT z czego 10 zł masz na rozmowy.

Możesz przejść bez problemu.

To na ile lat podpisałeś umowe? Wydawało mi sie że umowa jest na 2 lata. A Ty masz na 3?

no w lutym będzie 2 lata :slight_smile: Ale suchar bo dzwonilem i powiedzieli mi że nie będe mógł wiecie może czemu??

jak dzwoniłeś i powiedzie li że nie będziesz mógł, to najprawdopodobniej oznacza jakieś przeciwwskazania, my nie jesteśmy wróżbitami, trzeba ich było zapytać

Ato ciekawe… bo ja jak dzowniłem za pierwszym razem i powiedziałem że się jeszcze zastanowie, to pani z informacji od razu zapytała się czy w takim razie może zadzownić i zapytać się jak tam moje przemyslenia w następnym tygodniu…

Przeczytaj swoją umowe, być może Twoja linia nie ma możliwości przyspieszenia.

Ale ja nawet nie musiałem mówić moich danych itp. od razu z góry powiedziała ze nie. a na jaki nr. dzwoniłes?

mają rozpoznawanie numeru… :wink:

jakiś 0800 ale dokładnie nie pamietam…

Dudas bad boy , jeśli ktoś kupi komórkę za 600zł i ma abonament 80zł, po tygodniu jest oferta z takim samym telefonem, abonament 30 zł, 3x więcej bezp. minut za 100zł, to czy można to zmienić? Nie!

Wszystko masz dokładnie opisane w umowie, którą na pewno przeczytałeś, prawda?