Pytanie co wymienić w komputerze

Witam pisze tutaj temat z proźbą o porady co wymienić w komputerze aby był sprawniejszy , wydajniejszy i ogólnie dobry do gier . Mój budżet to narazie 650 zł .

Na dole mój zabytkowy sprzęt , jak zapomniałem wypisać coś to piszcie .

Karta Graficzna : nVidia GeForce 7600 GS AGP X8 HDCP , 512MB DDR2 , HDTV , DVI-I

Procesor : AMD Sempron, 1600 MHz (8x200) 2600+

Nazwa płyty głównej : ECS K8M800-M2

Typ Magistrali : AMD HAMMER

Liczba gniazd procesora : 1 Socket 754

Cześć

W sprzęt który posiadasz nie warto już inwestować. Odłuż nieco więcej funduszy, sprzedaj to co masz i pomyśl o złożeniu nowego komputera na nowszych podzespołach z większymi możliwościami rozbudowy.

Mógł byś mi coś podpowiedzieć lub polecić co kupić , podesłać linka albo coś ;p

Cześć

Nie bardzo wiem czego oczekujesz. W komputer który posiadasz, jak już wspomniałem, nie warto inwestować. Jak uzbierasz nieco więcej funduszy możesz pomyśleć o kupnie nowego.

Przykładowe zestawy:

http://forum.pcformat.pl/Zestawy-komput … ien-2012-t

więcej znajdziesz m.in. w temacie przyklejonym do tego działu czyli:

wybor-komputera-zestawy-komputerowe-t267420-4905.html

W nim również możesz poprosić o pomoc w dobraniu zestawu konkretnie pod twoje wymagania, w określonej cenie.

napisz jaśniej co masz na myśli: chcesz modernizowac to co masz :expressionless:

czy zbierasz na nowy sprzęt. Ze starego to może obudowa pewnie zostać, może zasilacz?

Napisz ile przeznaczysz na nowy sprzęt, wtedy dostaniesz konkretne linki :smiley:

A mógł by mi ktoś polecić jakiś dobry tani komputer cały zestaw odrazu złożony ? Chodzi o link z góry dziękuje . ps składać częściowo nie chce bo jestem w tym zielony wole odrazu wszystko razem kupić gotowe .

W sklepach złożą za Ciebie np. Morele.net.

Podaj pułap?

Cześć

Napisz w tym temacie czego szukasz, w jakieś kwocie i do jakich zastosowań:

wybor-komputera-zestawy-komputerowe-t267420-4905.html

Jak któs już wspomniał wyżej wystarczy w sklepie internetowym zamówić cześci i “poprościć” o złożenie tego w całość. Nie kupuj gotowych zestawów bo raz możesz sporo przepłacić, dwa dostać sprzęt który nie jest dostatecznie wydajny a trzy może mieć ograniczone możliwości rozbudowy.