Pytanie do ati 4850

Czy moge podłączyć ati 4850 do zasilacza tracer 450W ??

Lepiej nie bo sobie karte spalisz. Kup jakiegoś Chefteca, lub OCZ 450-500W.

Ciężko będzie Ci znaleźć Ati 4850 którego się zapytasz o to:PP :wink: :smiley: a tak poważnie podpiąć…możesz…ale za skutki nikt z nas nie odpowiada:P jednym słowem nie ryzykowałbym. Mimo, że miałem jeden zasilacz Tracer 300W przez 6 lat bez żadnej awarii.

Najtańszy zasilacz który nie spali się ( a przy okazji reszty ) po podłączeniu 4850 to Modecom 400W ale nie FEEL! !!

Zainwestuj jak możesz raz a w porządny zasilacz, starczy Ci na naprawdę długo i pewnie przeżyje nie jeden zestaw komputerowy : )

Poszukaj Modecom 400W, bo Tracer to niepewny zasilacz.

czy jak kupie cosaira 520W to starczy mi na długo ??

taa

tak z 2 lata powinien łazić

To raczej nie pradwa. Moze z tydzien temu kupilem sobie radka 4870 i pociagnolem go na jakims powerfoxie 350w. Dlugo nie wytrzymal i sie spalil, ale tylko sam zasilacz. Kupilem nowy i wszystko dziala. Włacznie z Karta

Miałeś szczęście, bo często na kiepskich zasilaczach są tragiczne skutki po zamontowaniu mocnej grafy albo grafa się spala albo cały komputer.

Kolega miał Feela 400W i zamontował GeForce 8800GT po 6 miesiącach spalił się zasilacz razem z grafą i z wszystkimi podzespołami, ocalał tylko dysk twardy.

potwierdzam. Przykład kumpla ojca, któremu btw. naprawiałem sprzęt. Miał procek stary Athlon XP 2500+, 1gb ramu, dysk 80, i kupił kartę sobie na agp bodaj x1950pro i do tego zasilacz noname 350W…2tyg mineły poszedł zasilacz, Mobo, Grafa, SB Audigy, Dodatkowa sieciówka i dysk. Ocalały tylko ramy i DVD:P