Pytanie do emule'a

Witam, właśnie zainstalowałem najnowszą wersję emule’a tj. 0.46c. W starszej wersji wyświetlało mi się % ściągniętego pliku, natomiast w tej najnowszej już procentów nie ma, a jest tylko ten różnokolorwy pasek…

a2hd.th.jpg

Na załączonym screenie w miejscu paska powinny być procenty. Co wy na to? :shock:

No cóż, w tej wersji na widoku nie ma % ale jak najedziesz na plik i potrzymasz na nim myszkę to się pojawi teki okienko z informacją o pliku, między innymi z % ile już się ściągnęło.

po pierwsze wersja eMule 0.46c nie jest wersją najnowszą, po drugie ażeby widzieć ilość procent pobrania jakiegoś pliku musisz wejść w menu eMule ->Ustawienia -> Wyświetl i następnie zaznacz opcję “Pokazuj procenty pobierania na pasku zaawansowania”

cóż, trudno się mówi - dzięki za pomoc. :wink:

ups, zapomniałem o tym :oops: sorki

ja mam z kolei inny problem dotyczący programu e-mule. nie może się on połączyć… tzn klikam na “połącz” w lewym górnym rogu i nie łączy, tzn cały czas jest żółte światełko. nie wiem w czym tkwi problem, kiedyś , wszystko działało, teraz mam XP i nie łączy. jeżeli ktoś wie, co sie da zrobić - proszę o pomoc!!

a więc jednak się da! 8)

wielkie dzienx. :lol:

karolcia.k sprawdź czy firewall nie blokuje dostępu eMule do internetu

a, i jeszcze jedno pytanko: czy da się ustawić tak, żeby każdy plik, który pobrałem i który udostępniam innym, od razu włączał się u niego priorytet release?