Pytanie do serwera samp

Mam probelm wybrałemn serwer http://www.samp-host.pl/index.php?page=4 chcę go wukupić ale nie mam stałęgo ip nie wim jak zrobic serwer i pisze tam ze na 3 miechy czyli ze na wiecej sie nie da ??? proszę o pomo pilne poczebuje serwer placony smsem szybko . z góry thx za pomoc,…

  1. Problem ze stałym ip ciebie nie dotyczy. Oni stawiają serwer na swoim komputerze a ty masz wszystkie uprawnienia by nim administrować.

  2. Po trzech miesiącach można przedłużyć.

  3. Tam można płacić sms-em ale tam się płaci jakieś o 60% więcej niż byś płacił przelewem. Nie możesz zrobić przelewu na poczcie jak konta nie masz?? Zapłacisz tylko 2.50 zł więcej. Przykładowo serwer 20 slotów na miesiąc płacony przelewem kosztuje dychę, sms-em - 26 zł. A za 30 zł płacąc przelewem możesz kupić taki sam serwer na 3 miesiące. Płacenie sms-em kompletnie się nie opłaca…

niestety w moim przypadku przelew to kciha .

napewno nie muszę mieć stałego ip a jak sie przedłuza bo ja bym wzioł na 1 miecah i nei wim jak sie przedłuza??? i nie wiem jak sie robi serwer . dzięki za pomoc

Zapewne zostaniesz powiadomiony mailem, że usuługa wygasa, i czy chcesz przedłużyć na kolejny miesiąc. Tak jest na większości hostingów

a nie mozesze mieć stalego ip to dla mnie wazne wiec sie pytam

Serwer stoi na maszynie w firmie hostingowej, więc to, czy masz stałe ip czy zmienne, nie ma znaczenia. Po zakupie serwera będziesz zwykłym użytkownikiem tylko że z prawami administratora. Jeżeli teraz możesz grać w sampa bez problemów, kiedy zostaniesz adminem też ich nie będzie.