Pytanie dot. AutoPatchera XP

Witam mam pytanko wczoraj ściągnąłem sobie AutoPatcher XP wersja sierpień 2006 Lite i kiedy zainstalowalem okazało się że tam jest aż UWAGA 89 poprawek ::o: dlaczego jest ich tak dużo?? bo jak ostatnio na WU sprawdzałem ile powinno byc tych poprawek okazało się ze jest ich ok 53 (na czysty system Windows XP SP2 bez żadnych WMP i tych podobnych) i autopatcher podczas instalacji jest podzielony na trzy części

Poprawki Krytyczne, poprawki zalecane, oraz aktualizacje komponentów więc dlaczego tych poprawek jest tak dużo ?? skoro na WU i ma MU jest ich tylko 53 ??

Jak ja dobrze pamiętam to w tej wersji miałem… bodajże 103 poprawki… :]

Proste nowa wersia autopatchera to nowe hotfixy(aktualizacje - poprawki) i dodatkowo opcjonalne aktualizacje ci zainstaluje międzi innymi:

  • msn (komunikator microsoftu)

Ale nie potrzebne możesz odznaczyć i nie instalować ich:)

Witam po zainstalowaniu autopatchera zaczęły się problemy cały czas wyskakują nowe błędy w jaki sposob mogę tego autopatchera odinstalować i odinstalowac wszystkie związane z nim łatki?? niestety nie mogę spisać tych błedów bo niebieski ekran pojawia się tylko na 1 sekunde i zaraz znika i cały czas restart komputera :frowning:

Jak masz orginalnego systema to do pomocy technicznej microsoftu zapytaj co zrobić z tym.

A usunąć możesz je w katalogu: windows/system32/ i tam powinnu być ale nie pamiętam jak to się nazywało to skopiuj nazwy folderów i w każdym razie musisz to odkryć(bo są one ukryte).