Pytanie dotyczące kupna komputera PC


(Krystian Szczepankowski) #1

Witam. Chciałbym aby ktoś powiedział mi czy ten komputer PC http://www.euro.com.pl/komputery-stacjo ... bhtml#opis będzie wstanie dość płynnie wyświetlać gry na wysokich detalach w rozdzielczości 1366x760 ?


(Sokar11) #2

Zapomnij, gotowych kom puterów się nie kupuje. Idź do sklepu i złóż z części koma a będize on wydajniejszy i bardziej dopasowany. Jaką kwotą dysponujesz?


(kamil_w) #3

Gotowy składak? Z EuroAGD-RTV? Daruj sobie. Aż szkoda gadać jak oni tam składają te komputery. Poproś na tym forum, żeby ktoś pomógł ci dobrać podzespoły na własną rękę.


(Krystian Szczepankowski) #4

Tyle że ja się nie znam na składaniu komputerów… po prostu chcę maszynę na której będzie się dało grać w nowe gry na rozdzielczości 1366x760 na wysokich detalach.


(igrek) #5

W sklepie w którym zamówisz złożą ci kompa i przyślą do domu


(Sokar11) #6

Napisz czy już coś masz np. monitor oraz jaką kasę chcesz przeznaczyć na kompa. Coś złożymy.


(Krystian Szczepankowski) #7

Mam monitor i wszystko inne. Mam również system Windows 7 Home Premium. Budżet to 1500-1600 zł.


(Starchris) #8

Komputer za niemal 1600 zł z kartą GT 430. Kolejny przykład na to, że tylko w markecie tak potrafią składać komputery. Ta karta to katastrofa. Wydajnością niewiele różni się od starej ale dobrej karty GeForce 8600GT. Zapomnij o jakimkolwiek płynnym graniu.

Poza tym uważam, że komputer stacjonarny tak do około 1800 złotych jest nieopłacalny z procesorem Intela. W tym przedziale cenowym o wiele większy stosunek ceny do wydajności dają procesory AMD i to z takim procesorem radziłbym Ci kupić nowy komputer. To już lepiej kupić na Allegro komputer niż w tym EuroRTVAGD. Jedyny minus na Allegro to taki, że prawie zawsze zasilacz dają z czarnej listy, który będzie działał bez zarzutu ale tylko z pierwotną konfiguracją sprzętu.

Zobacz na przykładową konfigurację komputera w tej samej cenie na Allegro. Jak dla mnie różnica jest kolosalna.

http://allegro.pl/potwor-amd-x4-fx-4100 … 19803.html


(Mateusz09031995) #9

nie mógł byś złożyć sam komputera za 1600 zł nie lada komputer złożysz i będziesz wiedział co tam jest.

Kupisz komputer z artv poklejony blombami że do środka nie zajrzysz bo stracisz gwarancję :smiley: