Pytanie dotyczące zasilacza

jak w moich innych postach , ciagla pytam sie o zasiłkę i podkrecaniu mojego kompa, i tak mam zasilacz codegon 300W, i jak naraźie chodźi wszytko dobrze bez podkrecania niczego. I jak bym nic niepodkręcał to mógł by on zostac konfiguracja kompa niżej.

Wiesz bedzie on chodził ale do czasu i albo wysiadzie tylko zasilacz lub wezmie ze soba cos jeszcze jak nie bedziesz podkrecal to zapewne dłuzej pożyje :slight_smile:

Mógłbyś się bardziej postarać z pisownią, postaw znak zapytania, bo nie wiem czy Ty pytasz czy co to ma być ? Czy mógłby zostać ten zasilacz - ja bym go wymienił codegon co to jest ? 200W jestem ciekaw czy on ma :roll:

codegen jakby już coś :stuck_out_tongue: A poza tym dziwię się, że ten komputer jeszcze chodzi. Ale nie martw się tak jak powiedział husar do czasu. W moim przypadku tej samej firmy zasilacz 400W(kto wie czy miał choć 350) spalił płyte główną i karte graficzną, więc jeśli lubisz ryzyko…

winxp_15 każda sekunda może być ostatnią, nawet jeżeli nie kręcisz(w moim przypadku).

A jeżeli myślisz o kręceniu to się nie zastanawiaj nad wymianą. W poprzednim topicu masz podany bardzo dobry zasilacz :wink: