Pytanie- KAL online

czy ta gra jest do końca darmowa tak jak np. MU online. czy darmowe jest sciagniecie a za granie trza jakiś abonament płacić?

całkowicie za darmo

jak usiłuję wpisać date urodzenia uruchamia mi sie APLIKACJA JAVA SCRIPT i pisze “please input numbers only”. Nie wiem co sie dzieje. przecież naciskam tylko numerki.

Niżej masz przykładową datę urodeni, zaznacz,skopiuj,i wklej w te białe pola, tam jest jakiś błąd na stronce. Sama gra nie jest warta zachodu :?

sam nie jesteś wart tej gry , nie rozumiesz jej bo jest za bardzo skomplikowana (haha beszt) gra zaj… gram w nia 3 rok , te tibie , mu i inne wynalazki to scierwa w porownaniu z tym , a gra jest za free dopóki nic nie kupujesz z “kalshopa” tam juz trzeba kupowac za real kase , ale gracze w grze sprzedaja to za geony pozniej , ale do swobodnego expienia nie potrzebne ci nic z kalshopa…

ok teraz podajcie linki skad sciagne najnowszego klienta bo te na oficjalenej nie dzialaja. jakby co mam FlashGeta

na oficjalnej dzialaja …

Popraw tytuł.

Dge, jeśli nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania (oprócz swojego,rzecz jasna), to jesteś głupszy,niż ta zafajdana gra, pełna lamerów,hackerów,scamerów itp.

Jeśli Ci to nie wystarcza, podam przykład:

Knight (mój) lvl 67, shakowany i oskubany z najlepszych(lub prawie najlepszych)rzeczy w grze…

PS, lepiej pograć w zdecydowanie bardziej grywalnego Silkroad Online’a,

a Tibia jest zbyt skomplikowana dla Ciebie,Dge,czy co? Tibia to bardzo dobra gra, tylko trzeba mieć trochę wyobraźni i IQ na poziomie wyższym niż dwa paski na Twoim dresie.

silkroad mi nie chodzi. tibia - grałem(szajs straszny). ostatnio zastanawiam sie nad conqerem ale nie moge ściągnąć klienta

Conquer?? HAHAHAHA :smiley:

Toż to jest szlam jakich mało! :o

Spróbuj odpalić Silka, poytaj na forum z tym problemem, ktoś Ci pomoże

i będzie działało, Silk jest z tego wszystkiego najlepszy, spróbować można też z Cabale-m Online. Jest gorszy od Silk-a, ale wystarczająco dobry,że gram w niego jakieś 4 godziny dziś , i jest fajne, ładna grafa, możliwość używania np. dwóch katan,mieczy, czy tandemu miecz-katana,są plusowane itemy też itd.

Animacja postaci jest dobra, mniej więcej na poziomie Silk-a.

Grałem w mnóstwo mmorpg-ów, i jeszcze żaden z nich mi nie przypadł do gustu wystarczająco,aby w nim zasiedzieć dłużej, no wyjątek stanowi

Kal i Silk.

Lista niżej,może Ty coś fajnego znajdziesz,ostrzegam jednocześnie,że do większości gier przyciągnęły mnie głownie materiały reklamowe, i arty, anie rzeczywista grafika! Choć screeny też często ogldałem,często sa przekoloryzowane!

Silkroad Online

Kal Online

Mu Online

Tibia

Conquer Online - fu!

Scions of Fate

Rose Online

FlyFF Online

Knight Online

GunZ/Duelz Online

Cabal Online

Hero Online

Martial Online (czy jakoś tak^^)

I to tyle, z tych ważniejszych(lub tych,co mi przychodzą do głowy 8) )

mam nadzieję,że się przyda

dzięki. Jedwab mi nie pójdzie bo mam za słabą karte graf. (TNT2 M64-złom straszny)

http://www.kalonline.com/Download/Clien … 060523.exe

Trochę dziwna gra, ale co się można spodziewać po koreańskiej grze.