Pytanie na temat gry

Mam grę, oryginlną - konkretnie Diablo2. I teraz mam problem, bo mam ją zainstalowan n adysku, ale zgubiłem CD-KEY, a chciałem ten dysk sformatować. Czy istnieje jakaś szansa na to, żeby z zainstyalowanej wersji wyciągnąć CD-KEY? Może jest on gdzieś w jakimś pliku zapisany? HELP!?!

przenieś cały folder na inny dysk potem ten z windowsem sformatuj poo formacie przenieś spowrotem poustawiaj wszystkie skróty i będzie dobrze :stuck_out_tongue:

Skontaktuj się z wydawcą gry powinien pomóc.

Dudek14 :x

Dudek14 nie wiem jak z Twoją wiedzą na temat zapisywania takich informacji w systemie, ale chyba niewielka :x

Możecie się z gościa śmiać - ale działa!

Ale i takrada misterdama jest lepsza. Tylko mam jeden problem - oni (CD-Projekt) wymagają przy podawaniu problemu numeru rejestracji elektronicznej, a ten numer też zgubiłem (looool)

poszukaj w necie programiku jest taki chyba do ,wyciągania’’ keya

A moze tak : start->uruchom->regedit->HKEY_CURRENT_USER->software->(diablo 2 albo blizzard)->i powinieneś mieć jak znajdziesz juz diablo z boku cos takiego jak sErial number : … niekiedy działa :slight_smile: a… i jak nie bedzie w HKEY_cour… to zobacz w HKEY_LOCAL_MACHINE i dalej tak samo

Nie ma :frowning: