Pytanie o Allegro

Czy można na Allegro usunąć swoje konto lub zmienić nick? Jeśli tak to w jaki sposób?

Nicku nie da się zmienić.

Aby usunąć konto musisz napisać do zespołu allegro (konto zostanie zawieszone). Ręcznie nie ma możliwości usunięcia własnego konta

Nicku Ci na 100% nie zmienią, pozostaje ci jednynie założyć nowe konto.

ja prowadziłem 2 konta jednocześnie i tym złamalem regulamin allegro-zawieśili mi konto.usuń jedno, załóz drugie :stuck_out_tongue:

Coś ci się pomieszało. Na allegro można mieć kilka kont na te same dane, jednak nie wolno licytować w swoich aukcjach z innego konta.

własnie że nie.też sie zdziwiłem jak załozyłem 2-gie i po tygodniu mi zawiesili.napisałem do nich czemu zawieśili a oni odpisali zebym sobie wszedł w regulamin allegro.i rzeczywiście taka prawda.

Czy mogę używać kilku kont na allegro?

możesz ale najpierw musisz zgłosić to allegro -napisać do nich :stuck_out_tongue:

:lol: alfa78 kliknij na powyższe moje zdanie :lol:

a głupoty gadasz, sam mam od dwóch lat 3 konta :stuck_out_tongue:

:twisted: może cie jeszcze niesprawdzili może na ciebie też to wy :-x padnie, a ja mam chyba pecha ,jak tobie nie zrobili nic ani nie upomnieli cie.bo mnie zaraz po tygodniu zawieśili i nawet odpowiedzieć niechcą.może się mylili co do tego że mnie zablokowali i znać nie dają.

Miałem kiedyś blokade na wszystkich kontach bo byłem niepełnoletni :stuck_out_tongue: potem wysłałem xero dowodu i odblokowali, po kilku miesiącach dali mi SS. Powiem ci że oni tam mają niezły burdel a na maile odpowiada automat :frowning: ctrl+c ctrl+v :stuck_out_tongue: Zresztą wystarczy poczytać cafe allegro

wiem własnie juz od niejednego słyszałem o burdelu na allegro :smiley: ale ja im :bije:, bo nawet nie raczą na moje i-meile odpisać.a ostatnio mi odpisali ze mogą ponowić moje konto nazat jak im formularz wypełnie co do przestrzegania i pamięci do ich regulaminu :twisted: około miesiąca czekam na ponowienie i e-meil chociaż od nich -i nic! :stuck_out_tongue: Pozdrawiam :P.s oczywiście wypelniłem tak jak chcieli! !!