Pytanie o avast 5.0


(Palmereldritch1) #1

Parę dni temu czytałem na DP, że jest już avast 5.0. Jednak nie chce mi sie automatycznie zaktualizować, na stronce avasta też go nie widzę. O co chodzi?


(Newton) #2

Na polskiej stronie nie ma, ale wystarczy że zmienisz na niej język na angielski (w prawym górnym rogu) i przeniesię Cię na tą:

http://www.avast.com/index na której już jest:)

Z powyższej pobierzesz wersję anglojęzyczną a jeśli będziesz chciał mieć ją po polsku, to język pobierzesz po czym zmienisz za pomocą odpowiedniej opcji w ustawieniach:)


(Palmereldritch1) #3

Newton dzięki za wyjaśnienie. Zastanawia mnie tylko, czy jest możliwość, żeby avast się sam zupgradował?


(Newton) #4

Całkiem możliwe tylko zapewne posiadasz polską wersję tego antywirusa i program sam zrobi upgrade, jeśli jego polski odpowiednik w wersji 5.0 zostanie oficjalnie udostępniony.


(Palmereldritch1) #5

dokładnie, mam go po polsku. dzieki za rozwianie moich wątpliwości.


(Chillout) #6

Do 27 stycznia trzeba z tym poczekać na oficjalną polską wersję. Tutaj(dostępnej teraz wersji) można doinstalować język.

Podczas instalacji ręcznej programu przez Ciebie instalator automatycznie odinstaluje starą wersję i zainstaluje nowszą w kliku krokach.

Ja po tym to i tak miałem polską wersję językową w 5, bez ściągania języka.

Więc nie wiem czy jest sens czekać na wersję na serwerach Avasta.


(stalesz) #7

http://www.dobreprogramy.pl/avast-Free- ... 13266.html Pobieraj i instaluj


(Newton) #8

Super, jeszcze dziś rano link odnosił się do wersji anglojęzycznej.


(Airborn) #9

Psi , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący dokładniej o problemie. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.


(Pcz 07) #10

U mnie zaraz po instalacji nie było możliwości doinstalowania polskiego języka. Problem znikł po jednym dniu używania i teraz mam w ojczystym języku :lol: Aha, interfejs miodzio :lol: