Pytanie o drukarkę dołączaną do Neostrady

Witam!

W TP jest promocja od 1.11.2008r. do 15.11.2008r , która gwarantuje dostanie drukarki, jeżeli w tym czasie zamówi się Neostradę. Moje pytanie brzmi : założyłem Neostradę, wypełniłem formularz na stronie TP (podałem maila) , niestety żadne potwierdzenie “zgłoszenia się” po tę drukarkę nie przyszło (ani w postaci e-maila ani telefonu :confused: ) . Jak myślicie zadzwonić do TP i zapytać, czy zgłoszenie do nich dotarło i czy mogę sie spodziewać drukarki ? Dadzą mi taką informację ?

Dzięki z góry i pozdrawiam :wink: .

Drukarkę musisz dostać i nie wiem czemu zastanawiasz się czy dzwonić.

Może się zdarzyć, że jak się nie upomnisz to oni zapomną i zostaniesz na lodzie.

migal , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ja też jeszcze nie dostałem, a czekam już miesiąca. migal , a Ty dzwoniłeś do nich już jak poradził dark__jedi , jeśli tak to co Tobie powiedzieli? Jak dostaniesz to daj znać.

Witam ponownie, dzisiaj przypadkiem byłem w firmie kurierskiej i na własne oczy widziałem 2 drukarki Tepsy. Tak więc, przesyłają je, może idzie to jak krew z nosa ale przesyłają do swoich punktów. Co z nimi potem robią, wierzę że trafiają do odbiorców.

Podałem imię i nazwisko i nr stacjonarnego telefonu i sprawdzili. Okazało się, że moje zgłoszenie o drukarkę do nich dotarło i przyślą mi ją w ciągu trzydziestu dni :wink: .

Dzięki i pozdrawiam :wink: .

P.S. Jak to czekasz od miesiąca ? To z jakiejś innej promocji ? Bo z tej co ja mam dostać to trwa od 01.11.2008r. do 15.11.2008r.

A diabli wiedzą z jakiej, miałem wybrać prezent przy przedłużaniu umowy i wybrałem drukarkę.

A wiem. wiem te ich sprawdzanie danych osobowych zawsze się o to pytają, kiedyś dzwoniłem do nich bo oni do mnie dzwonili wcześniej :stuck_out_tongue: i zapomnieli przysłać mi umowy co miała przyjść kurierem. W końcu zrezygnowałem i przedłużyłem u siebie w mieście. I właśnie ci z miasta, kazali mi wejść na stronę TP, i tam wypełnić formularz do drukarki, no ale jeszcze mi nie przysłali.

Doszła dziś drukarką. Taka zwykła prosta bez bajerów. Ale i tak super drukarkę za darmo dostać, zawsze coś, i McAfee. Przyda się. Czyli wszystko OK! Program i drukarka jest, tak więc na pewno dostaniesz. Więc nie robią ludzi w balona. Nigdy nie było w takich sprawach problemów z TP S.A. przy najmniej u mnie.

Heh, ale dziwne, napisałem w sobotę posta a dziś drukarkę, dziwnie to wygląda, tak jak by śledzili mojej poczynania w internecie i wiedzieli kim jestem.

Hehe, taki żart :slight_smile:

No to dobrze, że dostałeś :wink: . Oby moje poczynania także śledzili. Ja wciąż czekam :wink: :smiley: .

Dzięki i pozdrawiam :wink: .

Z tym, że za darmo to bym się wstrzymał. Po prostu jej cena jest wliczona w usługę. Klient pokrywa jej koszt w ramach swoich płatności… Tak samo jest np. z ratami 0% gdzie odsetki są wliczone w cenę produktu. Tak czy siak płacimy za to my. Bądźmy świadomi. Nikt nam niczego za darmo nie daje, :slight_smile: o prostu stara się nas skusić tym i owym…

Drukarka przyszła przedwczoraj :wink: .