Pytanie o GG?

Mam jedno pytanko proszę o pomoc! Co mam zrobić aby adres strony który mam przesłany za pomocą GG, który się na nim wyświetla po wejściu na niego nie otwierał mi się w Internet Explorer tylko w Przglądarce OPERA.Za pomoc z góry dzięki! !!

Ustaw operę jako domyślną przeglądarkę :smiley:

Też mam z tym problem. Pomimo ze inna przeglądarka ustawiona jest

jako Domyślna z gg otwiera mi ciągle IE. Inne aplikacje z niej nie korzystają tyko gg jest uparte.

To odinstaluj IE

Tylko jak, prubowałem na wszelakie sposoby może ty znasz jakiś sposób?? To jest niczym wirus! !!

Ktoś kiedyś pisał o takim programie. Zdaje mi się że nazywał się on IE killer

Tak pisano tutaj o takim programie i pisano równiez o problemach, ktore wystepowaly po usunieciu IE. :slight_smile:

Po usunięci IE może przestać działać gg i nietylko. GG przez IE przesyła

reklamy i może coś jeszcze. Nie radzę tego robić. Ja teraz nie klikam w linki tylko kopiuj -wklej. Na innym forum ten problem nie został rozwiązany.

Czyli jak zwykle Microsoft górą ? Tak mam to rozumieć? :-k

No chyba tak. W tlenie znowu zamiast otwierać The Bat uparcie wyskakiwał Outlook.

proponuję się przerzucić na linuxa, wtedy microsoft nigdy nie będzie górą :stuck_out_tongue:

GG używa engine’u MSIE i ma na sztywno zapisane w kodzie aby otwierał linki w IE więc niebardzo jest co zrobić aby to zmienić (można napisać do twórców programu o zmiane kodu programu). :smiley: