Pytanie o grafike zintegrowaną?

Mam takie pytanie czy jak zainstaluje nowy system operacyjny to będę musiał zainstalować od nowa grafikę zintegrowana czy same sterowniki?

Wszystkie sterowniki w tym z grafiki zintegrowanej :stuck_out_tongue:

Ale masz je na płycie z sterownikami z mobo

Same sterowniki do karty graficznej.

Instalując świeży system zazwyczaj trzeba zainstalować sterowniki chipsetu płyty głównej. W takim pakiecie powinien być też sterownik zintegrowanej karty graficznej. A jaką masz płytę główną?

Prawdopodobnie jakiej płyty głównej byś nie posiadał to jeżeli masz do niej płytkę ze sterownikami to możesz wybrać opcję, że instalujesz wszystkie stery na raz łącznie ze zintegrowaną grafiką i innymi kartami jakie masz zintegrowane. Chyba że ściągasz sterowniki z internetu to ja kiedyś miałem tak, że ściągałem pojedynczo.

aha dzięki wielkie po prostu kumplowi się komputer ********* i nie wiemy czy będzie musiał instalować od nowa grafikę bo nie może znaleźć płytki z sterownikami a można grafikę ściągnąć z internetu?

Na pewno można trzeba tylko google przeszperać dobrze :slight_smile:

no właśnie szukam od ponad godziny ale nic nie znalazłem może ktoś podrzucić na PW albo na gg 603998

Ale szklanej kuli nikt tu nie ma. Bez danych owej płyty głównej nic się nie da zrobić. Forumowiczom potrzebna jest nazwa, model żeby móc szukać.

ASROCK K8NF6P-VSTA

Tutaj masz sterownik do chipsetu płyty który pewnie zawiera sterownik do integry:

http://europe.asrock.com/downloadsite/drivers/nVidia/AllIn1/AllIn1_MCE_XP_2K(1107_ASR3).zip

ale po jego instalacji lepiej zainstaluj sterownik do grafiki który jest podany osobno na stronie producenta:

http://europe.asrock.com/downloadsite/drivers/nVidia/VGA/VGA_XP_2K(91.48).zip

mosu95 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.