Pytanie o grafike zintegrowaną?

(Kamil10 11 95) #1

Mam takie pytanie czy jak zainstaluje nowy system operacyjny to będę musiał zainstalować od nowa grafikę zintegrowana czy same sterowniki?

(Drobok) #2

Wszystkie sterowniki w tym z grafiki zintegrowanej :stuck_out_tongue:

Ale masz je na płycie z sterownikami z mobo

(Pablo79) #3

Same sterowniki do karty graficznej.

(Seba_K.) #4

Instalując świeży system zazwyczaj trzeba zainstalować sterowniki chipsetu płyty głównej. W takim pakiecie powinien być też sterownik zintegrowanej karty graficznej. A jaką masz płytę główną?

(Marcin260) #5

Prawdopodobnie jakiej płyty głównej byś nie posiadał to jeżeli masz do niej płytkę ze sterownikami to możesz wybrać opcję, że instalujesz wszystkie stery na raz łącznie ze zintegrowaną grafiką i innymi kartami jakie masz zintegrowane. Chyba że ściągasz sterowniki z internetu to ja kiedyś miałem tak, że ściągałem pojedynczo.

(Kamil10 11 95) #6

aha dzięki wielkie po prostu kumplowi się komputer ********* i nie wiemy czy będzie musiał instalować od nowa grafikę bo nie może znaleźć płytki z sterownikami a można grafikę ściągnąć z internetu?

(Marcin260) #7

Na pewno można trzeba tylko google przeszperać dobrze :slight_smile:

(Kamil10 11 95) #8

no właśnie szukam od ponad godziny ale nic nie znalazłem może ktoś podrzucić na PW albo na gg 603998

(Marcin260) #9

Ale szklanej kuli nikt tu nie ma. Bez danych owej płyty głównej nic się nie da zrobić. Forumowiczom potrzebna jest nazwa, model żeby móc szukać.

(Kamil10 11 95) #10

ASROCK K8NF6P-VSTA

(djkamil09061991) #11

Tutaj masz sterownik do chipsetu płyty który pewnie zawiera sterownik do integry:

http://europe.asrock.com/downloadsite/drivers/nVidia/AllIn1/AllIn1_MCE_XP_2K(1107_ASR3).zip

ale po jego instalacji lepiej zainstaluj sterownik do grafiki który jest podany osobno na stronie producenta:

http://europe.asrock.com/downloadsite/drivers/nVidia/VGA/VGA_XP_2K(91.48).zip

(Agatonster) #12

mosu95 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.