Pytanie o kabel tv out i pulpity

w laptopie mam wyjście TV out i teraz jaki mam kupić kabel żebym mógł podłączyć do telewizora? bo różne widziałem na allegro. Proszę podać linki jaki byłyby dobre. a i czy będę mógł oglądać filmy z kompa na TV i odwrotnie tzn programy z TV na kompie? aha i czy są jakieś darmowe programy do obsługi czegoś takiego? czy tylko płatne?

i jeszcze jedno pytanie dotyczące pulpitów mam podłączone laptopa i stacjonarnego PC w sieć i jak mam zrobic żeby na stacjonarnym kompie widzieć pulpit z laptopa da się tak w ogóle?

z góry dzięki za odpowiedzie

A telewizor CRT,LCD czy Plazma?

Z kompa tak, z TV raczej nie, bo karta musiała by mieć też wejście S-VIdeo

Bezpłatne, bo to obsługują sterowniki do karty :roll:

To zupełnie inna sprawa. Śpróbój za pomocom programu Radmin Server i Radmin Viewer :slight_smile:

Do oglądania zawartości monitora na telewizorze musisz kupić kabel z takimi końcówkami:

OD STRONY LAPA: S Video i mini jack stereo

OD STRONY TV: CHINCHE (żółty - video, biały i czerwony - audio)

Zapewne masz lapa za “normalną cenę” (a nie za kilkanaście tysięcy) więc będziesz mógł tylko wyświetlać na TV obraz z kompa. Odwrotnie nie da rady (musiałbyś kupić Tuner TV i inne kabelki).

Do włączenia wyświetlania obrazu na TV z kompa zazwyczaj wystarcza kombinacja klawiszy w lapie (np u mnie FN + F8), lub zerknięcie w sterowniki grafiki.