Pytanie o karte graficzna

(system) #1

witam nie mam problemu z karta graficzna mam tylko jedno pytanko. otoz posiadam karte ATI Radeon X1600 i gdy klikam prawym przyciskiem w ikone ati w trayu pojawiaja mi sie menu kontekstowe i tam napisane jest RADEON X1600 a pod nia RADEON X1600 Secondary w menadrzerze urzadzen tesh widnieja te dwie nazwy o co tu chodzi??

(Krzychuu) #2

Mateo_89 , a stery dobre zainstalowałeś?

(system) #3

nie no wszystko jest wporzadku zadnych problemow nie mam tylko dlaczego te dwie nazwy sa wyswietlana a stery byly instalo9wane w sklepie przez informatyka

(PaPuX) #4

To normalne

Nowe karty graficzne są wykrywane jako

1>Akcelerator

2>Karta graficzna 2D

Podobnie kiedyś było z Voodo najpierw była karta a potem dodatokwo akcelerator.

Stosowane jest to dlatego że system lepiej rozróżnia dzięki temu urządzenia, poza tym karta może wejść w tryb klonowania czyli działa jako 2 karty dlatego tak musi być i jest to absolutnie normalne.

Prawdopodobnie masz 2 wyjścia na monitor

(system) #5

thx za wyjasnienie pozdrawiam

(Doctorek1988) #6

Po prostu dobry informatyk siedzial w tym sklepie!! Tak wlasnie wyglada poprawnie zainstalowana karta graficzna pod AGP. Wiec nie masz sie co martwic wszystko jest ok. :mrgreen:

(Adiv6) #7

Ej wiecie moze czemu mi to niechce sie zainstalowac gdy wlanczam servispacka2 to mi wyodrebia pliki a przy koncu tego pisze plik uszkodzony i wylancza sie moze wiecie o co chodzi.prosze o szybkom odp.