Pytanie o kmopatybinlość insertu z win 7

Chciałbym się dowiedzieć czy pakiet firmy insert(subiekt, rachmistrz i rewizor) jest kompatybilny z Windowsem 7.? Pod vistą się zainstalował i działa bez problemu.

nie używam, nie sprawdzałem, ale jeśli pod vistą daje rade to i pod 7 nie powinno być problemów

Właśnie pobieram demo Subiekta GT. Mogę to potestować, tylko że nie znam tego programu i poza jego odpaleniem nie bardzo będę wiedział co zrobić. Spiderman3 , napisz krótko co chciałbyś żebym sprawdził.

Jeśli masz win 7 i możesz przetestować to spróbuj pogrzebać w czymś takim jak finanse–>zobowiązania(chyba) lub sprzedaż lub coś takiego spróbuj też stworzyć nowy podmiot i powprowadzać do niego przykładowe dane w opcji sprzedaż lub faktury i coś tam(nie pamiętam dokładnie opcji bo to nie ja używam tego programu tylko moja mama).

Jeśli będzie działało to daj znać. Jak nie to też mi powiedz to będę wiedział czy kupić czy nie.

Tak na szybko:

Program, żeby poprawnie funkcjonował (przynajmniej w wersji próbnej) trzeba odpalić z uprawnieniami administratora;

Poza tym, nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z działaniem.

Napisz do firmy, czy znają jakieś problemy pod Windows 7.