Pytanie o konto e-mail z możliwościa administracji

Witam, mamy w grupie na studiach założone konto grupowe na o2, ale niestety ostatnio zdażaja sie jakieś dziwne akcje i ktoś nam sabotuje e-maila, wiec jestem ciekaw czy może istnieje jakiś portal gdzie można zalożyc poczte, gdzie np. jest jeden Admin i tylko on moze kasować/przenosić e-maile.

ale wchodzić i czytac mogby kazdy kto zna login i hasło:

pytanie2: jesli tak to czy na poczcie o2 jest opcja ze e-maile przychodzace na adres o2 beda automatycznie przekierowywane na nowy adres.

/z góry thx za odpowiedz. Pisze to bo w googlach nic nieznalazlem ale tez niewiedizalem jak wpisać zapytanie :slight_smile:

Może o to chodzi:Klik

ja miałem podobny problem - rozwiązałem go w troche inny sposób…

założyłem listę mailową (na google) http://groups.google.pl/?hl=pl

plusy: każdy dostaje wiadomość na własną skrzynkę mailową… a to co z nią zrobi dalej to już jego problem.

wysyłasz maila na jeden ustalony wcześniej adres mailowy, a dostają go wszyscy zapisani do grupy.

jest jeden administrator, który nie musi nikomu podawać żadnych adresów, haseł…

łatwość sprawdzania poczty, bo sprawdzasz swoją prywatną skrzynkę (nie musisz pamiętać haseł do skrzynki grupowej)

No tak to jest pośrednie rozwiązanie ale problem troche polega na tym że wiesz niezawsze jest tak że na na naszym grupowym mailu sa grupowe ogloszenia, czasem jest tak ze np. chodzi tylko do pytanie do ludzi ze specjalzacji albo jakies notatki dla 3 osob na krzyż wtedy kazdy bedzie dostawał milion maili no ale przemysle to :wink: dzieki. Chyba ze ktoś jeszcze najdzie tu rozwiaznie jakieś :wink:

No ale mam pytanie, czy ten jeden mail, to może byc własnie ten wczesniejszy mail z o2? bo wiesz wiekszość prof ma juz własnie ten e-mail i tam pisza jak maja sprawe d nas…