Pytanie o licencje / przetłumaczenie


(Azpr) #1

Wstyd sie przyznać ale mój angielski nie jest na zbyt dobrym poziomie a z racji tego że nieśpie od ponad 48 wiec i z myśleniem bywa różne...

chodzi mi o to czy według tego co jest na tej stronie:

http://dynamicdrive.com/notice.htm

moge używać ich skryptów na stronach komercyjnych? Z tego co wyczytałem jest to możliwe tylko treba zachoiwać orginalne źródła w niezmienionej postaci i "stopke" że to ich... i moge bez problemu użyć tego w projekcie komercyjnym?

ktos to może potwierdzić? :lol:


(Daghda) #2

Użytkownicy mogą używać każdego skryptu DHTML oferowanegop przez Dynamic Drive, bez żadnych opłat, do użytku prywatnego jak i komercyjnego. To dotyczy także projektantów www, którzy chcą wykorzystywać skrypty na swoich komercyjnych stronach.

Generalnie możesz swobodnie modyfikować i dostosowywać skrypty do swoich potrzeb, ale:

...zgadzasz się na pozostawienie (nieedytowanie) informacji o pochodzeniu kodu źródłowego oraz roszczenia sobie do nich prawa, etc. etc.

Pozdro :wink:


(Marek Ciarkowski) #3

translate.pl - tak na przyszłość


(Edgarmks) #4

:hahaha: daruj sobie ;]


(Daghda) #5

Z całym szacunkiem, ale przyłączę się do postu Nestora - ten tłumacz robi takie błędy, że szkoda gadać...


(Marek Ciarkowski) #6

Hmm jak by to powiedzieć. To że ktoś musi mieć dosłownie i idealnie przetłumaczony tekst bo inaczej nie kuma to już nie moja wina :smiley:

ps. pozdrowienia dla wszystkich ludzi młotów :slight_smile:


(Daghda) #7

A to swoja droga :smiley: Nigdy nie zapomne "Microsoft Windows Milennium" na tym tlumaczu :o 8) :lol: :mrgreen: :smiley: