Pytanie o mature z infy... pomocy!

Prosiłbym o napisanie co jest na maturze z infy i najlepiej zaraz koło tego dać myślnik i jakąs książke(najlepiej z Helionu) chciałbym pisac mature z infy i myśle że dam rade, maturke pisze w roku szkolnym 06/07 i mam nadzieje że zdam ale wiem też że nie wszytsko wiem (wiem że nic nie wiem heh) dlatego chciałbym jusz zacząć sie uczyć i wszystko co z tym związane…

Pascala coś tam umie teraz pozostało tylko udoskonalać moją wiedzę !!

Proszę o tytuły tych książek i linki!!, głownie interesowała by mnie historia komputera, jego budowa i takie tam… oraz algorytmy no i wszystko co tam jeszcze trzeba !!

P.S. Jeśli chodzi o mate to niemam większych problemów(poziom rozszerzony mam, pozatm że czasami mi sie nie chce uczyć ale teraz się biore do nauki bo postawiłem sobie cel którego bede musiał dokonać !!

Z GÓRY DZIĘKÓWA

napisze moze nie na temat… ale po co ci matura z infy??? no chyba ze nie masz co robić tylko sie z informatyki uczyć… nigdzie ci sie to nie przyda

Radzik88 napewno dostaniesz dobrą ocenę, jeśli komisja weźmie pod uwagę Twoją pisownię w ojczystym języku :hahaha:

Co ja na to poradze że Mój polski jest taki jaki jest?? Może zaczniemy po angielsku albo niemiecku gadać?? To by chyba nikomu nie przeszkadzało…:wink:

PROSZĘ POMÓŻCIE

Troszke interesuje sie szkołami i powiem wam że tylko punkty rekrutacyjne za informatyke dostaniecie na uniwersytecie jagielońskim. Na pozostałych uczelniach nic wam nie daje matura z infy. Nawet jeśli chcecie iść na informatyke. Wiem co mówie bo mam znajomego profesora na politechnice wrocławskiej. Najważniejsza jest matma i fiza w tym wypadku.

I TU SIE NIE ZGODZE!!Widzialem w szkole wisialy jakies informatory z szkołami wyższymi i z tych szkół co patrzyłem w województwie śląskim na INFORMATYKE była obowiązkowa MATA i INFA na poziomie rozszerzonym!! Nie bylo nic o fizie moze tesz sie liczy do ogolnej liczby punktow ale nie jest obowiązkowa!!

widocznie jakies niewazne te informatory… popatrz dobrze w pewnych źródłach

Radzik88 to nie jest śmieszne masz rację - to jaki masz do niego stosunek też mnie nie interesuje prywatnie.

Jako, że

i

proszę poprawić błędy - w przeciwnym razie --> śmietnik

i przestań KRZYCZECZ - nikt nie jest głuchy (jeszcze)

Błędy poprawiłem, przestałem krzyczeć…

Proszę pomóżcie mi a nawet jeśli niechcecie mi pomóc to może zrobilibyście to dla kogoś kto może mieć kiedyś podobny problem…

Z góry dziękuje!!

Egzamin maturalny - styczeń 2003 - INFORMATYKA

Egzamin maturalny 2002 - INFORMATYKA

Szczerze to na dzień dzisiejszy nie zdał bym.

Ja podzielam zdanie Kiepasa , majca bardziej Ci się przyda, np jakbyś się rozmyślił i chciał studiować co innego, lub też 2 kierunek.

Zastanów się.

Dziękuje :wink: Chyba zostane przy tym, ale fize i tak chyba bede zdawał :wink: