Pytanie o neo i stacjonarny

Witam! Jeżeli założyłem temat w złym dziale to bardzo prosze o przeniesienie i przepraszam. Mam taki problem, a raczej pytanie: mam zamiar skorzystać z neostardy, w tym momencie korzystam z internetu za pomocą iplus gprs, a za modem służy mi siemens cx65, kończy mi się umową, którą już zerwałem i czekam 1 miech an realizacje, więc mam czas na wybór dakszych opcji co do netu. W mojej miejscowości mam 2 opcje do wyboru oprócz iplus tj: albo radiowe za 70 zł 256 download, 128 uplo0ad, ale z tego co przeczytałem, różnie to bywa z zasięgiem i w czasie złej pogody rzadko to dobrze śmiga. 2 opcja to jest właśnie neostrada, a zwłaszcza że w miare teraz są promocje tj.33 za 512kb/s , ale jest problem, że nie posiadam w chwili obecnej telefonu stacjonarnego, choaciaż ja wiem 2-3 lata temu miałem. I teraz moje pytania: czy nie będzie problemu z podłączeniem stacjonarnego? Jaka jest opłata za to( mój poprzedni numer nie jest wciąż nieaktywny)NIe zależy mi wprawdzie na stacjonarnym i tu czy mogę zaraz po podpisaniu umowy na stacjonarny zawiesić ten numer(wiadomo że będe płaćił za niego coś koło 45% mniej niż normalnie,chodzi mi głównie o net)I czy przy opcji 512kbs/s można spokojnie pograć w necie w lepsze gry? Wiem, również że niby ma być net w tpsa oddzielnie, ale to zapewne sporo potrwa, więc za tego typu odp.z góry thx. Mam nadziej, że wiecie o co mi chodzi i mi coś poradzicie z góry thx

Kto to może wiedzieć ?

Niewiele

To jest warunek - przynajmniej w chwili obecnej

BTW

Na w/w pytania powinieneś uzyskać odpowiedź w Biurze Obsługi Klienta

Obecnie trwa postępowanie w sprawie łączenia przez TP usługi neo i stacjonarnego więc pewnie za niedługi czas usługi te zostaną rozdzielone.

W chwili obecnej aby założyć neostradę potrzebny jest założony telefon w TP o najniższym abonamencie chyba 50zł (w każdym razie w grę nie wchodzi socjalny tylko ten droższy).

tego co mi wiadomo telefon w TP można zawiesić na max 1 miesiąc a jest to równoznaczne również z zawieszeniem neo. Chyba że się myle ale wątpię.

Najlepiej przejdź się do TP, salonu orange lub po prostu zadzwoń do TP a oni na pewno dokładnie Ci powiedzą co można a co nie :slight_smile:

A mi z tego co wiadomo nie jest to równoznaczne z zawieszeniem neo i można na max 12 miechów

W to akurat wątpię, że to się prędko odbędzie, zreszta płacąc teraz za iplus via gprs 60 zł za 6kb/s, mi na cenie za 512 kb/s 33 przez rok +20 pare zł aż tak nie będzie zalezało i bardziej opłacało.

Edit:Prosiłym o wypowiedż osób, które tak robiły tzn.zawiesznie numeru zaraz po podpisaniu i czy nie ma z tym problemu, oraz czy na neo 512 można spokojnie grać w necie?Dzięki za zainteresowanie

Telefon można zawiesić max.na 12 miesięcy abonament za zawieszenie wynosi 21.35 brutto i można korzystać z neostrady .Zawieszenie linii telefonicznej robisz wyłącznie w biurze obsługi klienta.