Pytanie o neostrade

Witam, mam do Was małe pytanie, otóż zamierzam przejść na neostrade i zamierzam zakupić ten pakiet do 1mb, cena za pierwsze 6 miesięcy wynosi 28 zł a potem już 56 zł. Powiedzcie mi prosze czy do tej ceny abonamentu doliczana jest jakaś kwota za spędzanie czasu w internecie? Czy moze niezależnie od tego ile czasu korzystam z netu place miesięcznie 28 zł?

Odpowiedź na pytanie :

Brzmi :

Aha i wszystko jasne, a co myślicie o tych ofertach neo. Bo od tego dostawcy co do tej pory korzystałem to przerwy w necie są co jakis czas no i za łącze 128 płace 40 zł :confused:

Ja mam neo 1 mb i jest :wink: Żadnych rozłączeń. Chodzi elegancko. POLECAM

Do czasu jak się zacznie to trochę telefonów na info linię będzie,sam tak miałem.

zobacz oferte dialogu jest bardziej atrakcyjna

ale tylko jeżeli podpisujesz umowę na 3 lata a co za 3 lata będzie to ???

mam jeszcze pytanie za “podpięcie” się do neo coś płace za modem itp?

tak :slight_smile: zestaw kosztuje obecnie 19 zł :wink:

hmm jak wypełniam formularz i klikam : startowa promocja neostrady tp to nie moge zaznaczycz ze wybieram predkosc 1024 tylko ustawia sie na 512 a jak juz dam ze bez promocji i zaznacze prędkosc 1024 to nie moge zaznaczyc ze w terminie trwania umowy wybieram 36 miesięcy :confused: tylko czas nieokreślony, aha i jaki modem wybrac z tej listy?

debek niewiem czy zdąrzyłem ale czytałem na innym forum że Neostrada od 1 kwietnia wprowadza nowy cennik :slight_smile: Tak więc ja bym poczekal i potem zamówił neta… Napewno ceny będą niższe niż teraz :stuck_out_tongue_winking_eye: