Pytanie o neostrade


(Adampigan) #1

Witam, mam do Was małe pytanie, otóż zamierzam przejść na neostrade i zamierzam zakupić ten pakiet do 1mb, cena za pierwsze 6 miesięcy wynosi 28 zł a potem już 56 zł. Powiedzcie mi prosze czy do tej ceny abonamentu doliczana jest jakaś kwota za spędzanie czasu w internecie? Czy moze niezależnie od tego ile czasu korzystam z netu place miesięcznie 28 zł?


(Rlk120) #2

Odpowiedź na pytanie :

Brzmi :


(Adampigan) #3

Aha i wszystko jasne, a co myślicie o tych ofertach neo. Bo od tego dostawcy co do tej pory korzystałem to przerwy w necie są co jakis czas no i za łącze 128 płace 40 zł :confused:


(Szymon Stępniewski) #4

Ja mam neo 1 mb i jest :wink: Żadnych rozłączeń. Chodzi elegancko. POLECAM


(model12) #5

Do czasu jak się zacznie to trochę telefonów na info linię będzie,sam tak miałem.


(Maciejboss) #6

zobacz oferte dialogu jest bardziej atrakcyjna


(kris) #7

ale tylko jeżeli podpisujesz umowę na 3 lata a co za 3 lata będzie to ???


(Adampigan) #8

mam jeszcze pytanie za "podpięcie" się do neo coś płace za modem itp?


(piotrekplay) #9

tak :slight_smile: zestaw kosztuje obecnie 19 zł :wink:


(Adampigan) #10

hmm jak wypełniam formularz i klikam : startowa promocja neostrady tp to nie moge zaznaczycz ze wybieram predkosc 1024 tylko ustawia sie na 512 a jak juz dam ze bez promocji i zaznacze prędkosc 1024 to nie moge zaznaczyc ze w terminie trwania umowy wybieram 36 miesięcy :confused: tylko czas nieokreślony, aha i jaki modem wybrac z tej listy?


(Veror) #11

debek niewiem czy zdąrzyłem ale czytałem na innym forum że Neostrada od 1 kwietnia wprowadza nowy cennik :slight_smile: Tak więc ja bym poczekal i potem zamówił neta... Napewno ceny będą niższe niż teraz :stuck_out_tongue_winking_eye: