Pytanie o odtwarzacz mp 3

Chce sobie zakupić Creative MP3 Zen Nano Plus 1GB, ale nie wiem czy to dobry wybór. Znalazłem taki w cenie ok. 280 zł. Czy można kupić jakiś lepszy w tej samej cenie i czy ten od creativa gwarantuje dobrą jakość dzwięku? Dziękuje za odpowiedzi.

Zły wybór. Creatiw to złom.

Polecam taki sprzęt: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=122072400

To jest po prostu cacuszko, a nie byle gniot :shock: :x :?

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Na podstawie własnej rozległęj wiedzy i doświadczeniu w użytkowaniu odtwarzaczy(plejerów) mp 3. Miałem już nie jeden, a ten który poleciłem uzerowi glut, jest wg mnie najlepszy. :shock: :!:

na podstawie ułożenia kłosów zboża :lol:

dobry :slight_smile:

:spoko:

polski_rolnik powiem ci wprost - g…uzik wiesz i się zamknij.

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 14:09

Ale tylko według ciebie i nikogo więcej, takie opinie to sobie w 4 litery wsadzić możesz.

;]

to co polecasz ma tylko 256MB :?

a glut chce coś pewnie z 1GB

:hahaha:

Creative MP3 Zen Nano Plus 1GB mój brat go ma i nie narzeka :slight_smile:

wdlug mnie creative jest super jakść dzwięku jest najlepsza

MP3 PLAYER 256 MB firmy MPOWER za 89zł. na pewno jest lepszy od Creative MP3 Zen Nano Plus 1GB :?, :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: dobre.

Moze nie najlepsza ale porównywana z iRiver, iAudio no i oczywiście iPodami.

Ale patrząc w stosunku cena / jakość to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie dla ludzi poszukujących dobrego odtwarzacz w dobrej cenie.

Ten co podał glut jest bardzo dobry i można spokojnie w niego inwestować.

Do tego polecam zainwestować w dobre akumulatorki AAA i po sprawie :smiley:

Twoja wiedza mnie zachwyca. Jestem po prostu pod wielkim wrażeniem i z każdym Twoim postem wiem coraz więcej.

Od początku pierwsza myśl, jakiej się przy Tobie nauczyłem to taka aby nie wierzyć w nic co napiszesz…

Pleciesz bzdury i tyle.

Jak takie coś co polecasz jest lepsze od zen nano plus? To jest po prostu makabra, żałosne i w ogóle szkoda już to komentować.

Tobie naprawdę traktor słuch uszkodził…

Napisałbym Ci więcej ale nie chce otrzymać ostrzeżenia.

Żenada, po prostu żenada.

Dziękuje za odpowiedzi. Upewniliście mnie w wyborze Creativa :slight_smile:

polski_rolnik

Z takimi radami [ciach] na pole polski rolniku. :twisted:

UPDATE Lisek

Na przyszłość proponuje nieco uważać na słowa.

polski_rolnik qrna mać, też mieszkam na wsi, ale to co ty piszesz i robisz to przechodzi ludzkie pojęcie :evil:

dokładnie i uwaga na polski_rolnik

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 13:31

Jak nowi użytkownicy będą się rejestować trzeba będzie im podawać ostrzeżenia o występowaniu na tym forum polski_rolnik :stuck_out_tongue:

Rolnik sie wyżywa, bo nie dostał dopłaty z unii do plantacji mniszków lekarskich :slight_smile:

Proponuję zakończyć tą żenującą “rozmowę”…

Moze i racje, ale maja 100%'tową racje :wink:

bierz Creative’a.

Polski_rolnik co ty mu proponowałeś za szrot? Takie to można kupić w Real’u za jakieś 99zł.

Kup teraz.Spoko sprzęcior 9+/10.Super jakość głosu i wszystko też super. Nie zaciekawe są tylko słuchawki. :slight_smile:

Oczywiście są lepsze ale droższe,ale dla mnie taki wystarczy :wink: .