Pytanie o opaskę gumkę do włosów

Mam taki problem. Otóż potrzebuję gumki do włosów lub opaski tylko nie takiej małej gumki ale taką żeby mogła mi objąć całą głowę. Z taką gumką grają np. piłkarze mający długie włosy przez co nie wpadają one im do włosów. Nie wiecie jak to sie może nazywać lub gdzie to moge znależć. Prosze o pomoc :smiley:

http://www.e-nba.pl/sklep/product_info. … ucts_id=22 Polecam taką jaką ma Ronaldinho… bardzo fajna o łądna a szsczególnie wygodna.

a nie znacie moze jakiejś większej gumki bo wolaubym ja??

Jakiej większej? Przeca to jest opaska na czoło!

A skąd wiesz jaką łepetynę ma Mateo, może faktycznie ta jest za mała

nie nie chodzi o rozmiar po prostu wolaubym gumkę niż opaskę widzialem ze pilkarze tez takie nosza bodajze Carwalho taka gumke mial a nie opaske

Ale ta co podałem też jest na to żeby włosy nie leciały na oczy oraz wchłania pot. Ale zrobisz jak zechcesz :slight_smile:

ja wiem jezeli nie znajde gumki lub czegos podobnego to chyba ja kupie aha przypomnialo mi sie jeszzce jedno anzwisko Kosowski tez taka gumke ma (o ile jest to gumka) bo napewno nie opaska. Moze to inaczej sie nazywa ale chyab wiecie o co mi chodzi

Może do oczu?

sorka do oczy oczu nio ale nei wiecie gdzie moge cos takiego dostac

kup sobie czepek :stuck_out_tongue:

Nie no twoje posty to tak wspaniałe, że można tylko ja podziwiac :? A co Ci w nich nie pasuje? Zazdrościsz wiedzy? :evil:

:lol: :mrgreen: :smiley: :lol: hahaha…dobre.

A do tematu, chodzi ci o taką gumke:

419521opaska1.jpg

ooo wlasnie chodzi mi o ta na pierwszym obrazku

Złączono Posta : 26.11.2006 (Nie) 20:31

UrBaN widze ze wiesz o co chodzi

to moze teraz wiesz gdzie to znajde taka gumke ta weższą