Pytanie o pasek zadań

Witam¹ moje pytanie dotyczy paska zadań

zaczełem grzebać coś w pasku i kiedy zminimalizuje okno nic nie ma na pasku, pewnie to jest banalnie proste ale ja nie wiem o co kaman?. Prosze o pomoc dzieki!

Co masz na myśli mówiąc “pasek”? Jaki system, jakie środowisko graficzne? Moja kryształowa kula mówi mi, że GNOME, a więc prawkoklik na panel , “Dodaj do panelu” i dodajesz “Lista okien”.

OK dzięki mówiłem że jest to banalnie proste ! Twoja kula jest SUPER gdzie ją kupiłeś? chce ją mieć !!

Twój post prawie nic nie mówi o problemie, musiałem użyć więc kryształowej kuli. Napisałeś jedynie “pasek” co mówi jedynie tyle, że posiadasz środowisko graficzne w którym jest coś co można nazwać “paskiem”. Dział wskazuje, że masz problem z systemem GNU/LInux lub innym uniksopodobnym. Bardziej prawdopodobne jest to pierwsze. Jak łatwo można sprawdzić na distrowatch.com najpopularniejszą dystrybucją GNU/Linux od paru lat jest Ubuntu, które domyślnie posiada środowisko graficzne GNOME posiadające panele, które ktoś mógłby nazwać “paskami”.

Co chcę przekazać: Czytaj FAQ, Czytaj Tę Przyjazną Dokumentację, szukaj rozwiązania problemu samodzielnie. Jeśli nie uda Ci się, zadając pytanie zadaj sobie odrobinę trudu pisząc wyczerpująco o swoim problemie, To zwiększa szansę dostania odpowiedzi i oszczędza kryształowe kule innych użytkowników forum.

PS Z Ubuntu też trafiłem?