Pytanie o płytkę toshiby oraz ciągły autostart

Na początek info dla modów --> temat daję tutaj gdyż kluczowe pytanie jest problemem :slight_smile:

  1. No więc teraz tak: miałem kiedyś zainstalowany program komako iso manager. Nie pamiętam dokładnie w jaki sposób go odinstalowałem ale było to już dośc dawno. Ostatnio przy logowaniu na konto użytkownika wskakuje info iż nie ma włożonej płytki, należy wybrac lokalizację plików na płycie itp. Płyty już nie mam a to cholerstwo jest bardzo uciążliwe gdyż nie idzie tego wyłączyc inaczej niż przez menedżera zadań. W msconfig (zarówno usługi i uruchamianie) nic od niej nie siedzi. Rejestr czyszczony, szkodników brak. Jak mogę się pozbyć w inny sposób tego dziadostwa?

  2. I pytanie drugie. Przy kupnie laptopa dostałem płytkę Toshiba product recovery. Do czego ona słuzy? Czy na niej sa wszystkie sterowniki do hardware? Czy za jej pomocą moge zrobic format dysku, utworzyć partycję oraz zainstalować na nowo windowsa (czyt. czy on jest na tej płytce) Najlepiej jakby ktoś mógłby podesłać jakiś szczegółowy opis po polsku tego co moge z Tą płytką wykonać!

witam…

Plytka ktora dostales od producenta mozesz przywrocic system z ustawieniami fabrycznymi…

przywraca on system w calosci… lacznie z kasowaniem wszystkich partycji…(mozna wybrac opcje zby nie kasowal pozostalych partycjii…)

dzieki tej plytce mozesz zainstalowac sterownii do kazdego komponentu w twoim komputerze… lub jakikolwiek program ktory znajduje sie na plytce…

Pozdrawiam

A co z tym? Ma ktoś pomysł :-o