Pytanie o win XP

Ello kupilem sobie właśnie nowego orginalnego Win Xp Home edition OEM Software i chce sobie zrobic wlaśnie formata i zainstalowac go. Moje pytanie odnosi sie czy musze instalowac jescze jakies łatki, service packi do niego. Czy do wszystkich winów xp trzeba instalowac jakieś łaty.Jak tak to czy macie jakiś namiar na kompletnego Windowsa Xp albo przynajmiej na te łaty, żeby głowa nie bolała ze znou się coś posypie … ??? :?

po sformatowaniu i zainstalowaniu xp będziesz potrzebował najnowsze łaty. instalator windows podczas kończenia pracy uaktualnia najnowsze łaty i rozpoczyna się proces pobrania z głównej witryny microsoftu i instalacji.

Zintegruj sobie z płytką od razu Service Packa 2 :

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

A jak? Poczytaj:

:arrow: TEMAT 1

:arrow: TEMAT 2

Jak zintegrujesz Win XP + sp2 i od razu go zainstalujesz - unikniesz wielu przykrych niespodzianek…

No i pozostanie Ci po prostu regularne odiwedzanie witryny windowsupdate :wink:

hmm a mozna normalno po zainstalowaniu wina poprostu zainstalowac później servicepacka bez integrowania ?? :!:

Oczywiście, że można, lecz po prostu gdy posadzisz system razem ze zintegrowanym sp2 , unikniesz błędów i nieprzyjemności, które mogą, lecz nie muszą się stać, gdy zainstalujesz sp2 później…

Po prostu tylko chodzi o wygodę

:slight_smile:

Można, ale zrób to od razu po instalacji Windowsa.

nie tylko, osobna instalacja SP2 spowoduje powstanie na dysku dodatkowych plików, których łączna pojemnośc może wynieść nawet kilkaset megabajtów

Witam ale nowe WinyXp są juz standartowo zrobione z Sp2 :wink: i to juz od 3miesięcy

A ja mam Win XP Home Edition od grudnia zeszłego roku i też była z SP2.