Pytanie o Zarabianie

(Krzysiel) #1

Chciałbym się dowiedzić czy jakiś użytkownik tego forum próbował zarabiać przez internet "sukcesywnie" tzn dostał pieniądz. Wiem że jest milion takich stron o zarabianiu ale zazwyczaj wszyscy ściemniają.

(system) #2

nie pasuje mi tu wyraz “zazwyczaj” :stuck_out_tongue:

(Pyra20) #3

co jak co, kumpel robił coś na francuskiej stronie przez 3 miechy i przestął robić bo mu kasy nie przysyłali i wywalił strone, wkurzony a tu z 2-3 tygodnie po tym 50 euro dostał :o

ale nie wiem co to za stronka

(Krzysiel) #4

No właśnie to jest ten ból na jakiej stronce, bo nie chce stracić jakże cennegoczasu.

(Pyra20) #5

jak bym znał to ja bym tam klikał jak oszalały a że nie mam, to nic nie zrobie

(Canaletto) #6

Ja nie wierzę w opowiastki zaczynające się od “mój kumpel”, “mój znajomy”. Przedstawcie WASZE próby.

Ja nie próbowałem, bo nie mogę znaleźć rzetelnej i pewnej strony :?

(inż. Piniol) #7

Prawda jest taka, że wszystkie tego typu interesy, to tzw. piramidy i zeby cokolwiek zarobić trzeba mieć grupę osób, która będzie na Ciebie zarabiać.

(Duda) #8

Ot,ja cosik juz zarobiłem,ale ile to pozostawie dla siebie :wink: Jeśli chces zsię dowiedzieć jak zarabiać to zapraszam na moją stronke za jakieś 3-4 dni,będzie gotowa. 8)

(inż. Piniol) #9

Typowa strona o zarabianiu w necie, linki do firm zawierają Twój numer referencyjny i werbujesz sobie niczego nieświadomych ludzików do swojej piramidki :stuck_out_tongue:

(Duda) #10

No właśnie,ale na stronie mam także opis jak zarabiać porady,bo chce żeby inni też mieli taką możliwość,a strone po to właśnie zrobiłem aby łapać refów i przybliżyć im tajniki zarabiania.

(Awarps) #11

Żadna praca nie… :smiley:

Szkoda, że to zarabiabie orzez neta nie jest aż takie proste.

(Duda) #12

Na początku trudne ale potem to bułka z masłem :smiley: