Pytanie o Zarabianie

Chciałbym się dowiedzić czy jakiś użytkownik tego forum próbował zarabiać przez internet “sukcesywnie” tzn dostał pieniądz. Wiem że jest milion takich stron o zarabianiu ale zazwyczaj wszyscy ściemniają.

nie pasuje mi tu wyraz “zazwyczaj” :stuck_out_tongue:

co jak co, kumpel robił coś na francuskiej stronie przez 3 miechy i przestął robić bo mu kasy nie przysyłali i wywalił strone, wkurzony a tu z 2-3 tygodnie po tym 50 euro dostał :o

ale nie wiem co to za stronka

No właśnie to jest ten ból na jakiej stronce, bo nie chce stracić jakże cennegoczasu.

jak bym znał to ja bym tam klikał jak oszalały a że nie mam, to nic nie zrobie

Ja nie wierzę w opowiastki zaczynające się od “mój kumpel”, “mój znajomy”. Przedstawcie WASZE próby.

Ja nie próbowałem, bo nie mogę znaleźć rzetelnej i pewnej strony :?

Prawda jest taka, że wszystkie tego typu interesy, to tzw. piramidy i zeby cokolwiek zarobić trzeba mieć grupę osób, która będzie na Ciebie zarabiać.

Ot,ja cosik juz zarobiłem,ale ile to pozostawie dla siebie :wink: Jeśli chces zsię dowiedzieć jak zarabiać to zapraszam na moją stronke za jakieś 3-4 dni,będzie gotowa. 8)

Typowa strona o zarabianiu w necie, linki do firm zawierają Twój numer referencyjny i werbujesz sobie niczego nieświadomych ludzików do swojej piramidki :stuck_out_tongue:

No właśnie,ale na stronie mam także opis jak zarabiać porady,bo chce żeby inni też mieli taką możliwość,a strone po to właśnie zrobiłem aby łapać refów i przybliżyć im tajniki zarabiania.

Żadna praca nie… :smiley:

Szkoda, że to zarabiabie orzez neta nie jest aż takie proste.

Na początku trudne ale potem to bułka z masłem :smiley: