Pytanie o zasilacze Samsung

Witam!

Chciałbym poznać Wasze opinie nt. zasilaczy ATX Samsung. Mam takowy w komputerze (patrz opis) i nie wiem, czy zacząć się bać, że kiedyś po wejściu do domu zastanę pokój zasłany dymem z zasilacza. Przeglądalem kilka czarnych list i na żadnym z nich nie ma Samsungów. Z góry dzięki za odpowiedzi :slight_smile: .

Miernik w dłoń i sam sprawdź jak się sprawuje ;). Imo nie masz się czego obawiać.

Rada dobra, ale nie wyklucza możliwości spalenia, przecież Codegeny, Feele i inne badziewia też jako nowe miały/mają dobre i stabilne napięcia, a po jakimś czasie BUM i komputera nie ma :wink:

Samsung widać zrobił się firmą jak niegdyś Daewoo - produkuje wszystko i do wszystkiego :wink: Sam osobiście tej firmie ufam, używam ich dyski, telewizor i jeszcze pare innych rzeczy przez ręce się przewinęło bezawaryjnie, ale co do zasilaczy komputerowych - raczej wybrałbym markę, która w tej dziedzinie istnieje dłużej, a Samsung jest firmą w sumie tanią, toteż można się obawiać, że zasilacze te dobre nie będą. Jednak z takim sprzętem jak twój, ryzyko jest mniejsze aniżeli by sprawdzać taki zasilacz na nowym mocarzu do gier :wink:

Ja też mam parę sprzętów Samsunga (dysk, TV, i lodówkę) i rzeczywiście sprawują się b.dobrze. Co do zasilacza to on ma jakieś 5-6 lat (jak nie więcej) i działa. Dostanę miernik (pożyczony) i zobaczę :). BTW, mogę na nim bez obaw zapuścić Orthosa lub Super PI?