Pytanie odnosnie 6 weidera

czy ktos cwiczy 6 weidera ? jezeli tak to jakie ma to efekty ? ja jestem narazie przy 3 dniu . od ktorego dnia widac juz jakies efekty ?

może nie być widać wogóle efektów to zależy od paru czynników ,poza tym jak ćwiczysz w celu spalenia tkanki tłuszczowej to nie licz raczej na jakieś większe tam efekty bo to ćwiczenie raczej na rzeźbę, ja zrobiłem to ćwiczenie 2 razy w ciągu roku chyba i za pierwszym razem to jakiś tydzień przed końcem były zauważalne efekty a za drugim razem po połowie z paroma dniami + . Pozatym o takie rzeczy najlepiej się pytać na forach o tejże tematyce tam odpowiedzi będą bardziej wiarygodne :wink: wiem bo zanim zacząłem ćwiczyć też korzystałem z takich forów i to najlepsze wyjście :wink:

A6W hehe. Na sam początek nabierz masy mięśniowej (zmasuj brzuch) o dopiero póżniej zabierz się za rzeźbienie. Jakiś czas temu byłem taki głupi, że zacząłem robić A6W- efekt nie był piorunujący. Szczerze A6W nie jest takim dobrym ćwiczeniem jak twierdzą niektórzy. Samo ćwiczenie dzień w dzień jest delikatnie mówiąc lekką przesadą. Cóż akurat to weiderowi nie wyszło.

Chciałbym zaznaczyć, iż kulturyści ci zawodowi oraz amatorzy, którzy mają trochę oleju w głowach, ćwiczą brzuch nie częściej, jak trzy raz w tygodniu i to w zupełności wystarczy.