Pytanie odnosnie glosnikow 5.1

Witam.

Mam zamiar kupic jutro te glosniki http://www.allegro.pl/item116958059_log … gwar_.html

Chodzi o to ze dwa glosniki bym dal kolo monitora (ten srodkowy na monitor) a dwa pozostale z tylu pokoju i czy jest mozliwosc te dwa ktore beda z tylu pokoju wylaczyc? no bo czasami jakby np. moj tata ogladal telewizje to tamte tylne by mu przeszkadzaly itp.

Pozdrawiam

Nie kupuj na Allegro.

Moja dziewczyna ma takie same:) dość dobry sprzet

A jaki duży masz pokój??

Bo wątpie ze ci kabla starczy (sa dość długie ale nie tak żeby po całym pokoju porozstawiać)

chyba że będziesz je przedłużał :smiley:

Ustawisz dżwięk 2.1 i nie powinny grać ;]

Jeżeli jest to zwykły monitor nie LCD to głosniki nie powinny znajdować się zbyt blisko monitora a w żadnym wypadku na monitorze , spowoduje to złą prace kineskopu co objawia się przewarznie odbarwieniami , mogą ale nie muszą one(odbarwienia) nawet pozostać na zawsze co kwalifikuje w zasadzie monitor do wymiany

tak można wyłaczyć sprzetowo jeżeli wzmacniacz posiada odpowiednie potencjometry lub prawie zawsze można to zrobić programowo w własciwościach sterownika karty dzwiękowej.

Oki, nie ma juz problemu tylko jest jeden. Mam zintegrowana karte i nie hulaja mi dwa tylne glosniki (tzn. one dzialaja) ale moge jedynie ustawic by szly tylne, albo przednie i wydaje mi sie ze bede musial kupic karte dzwiekowa :confused: Jak uwazacie ?

wszystko podpiołeś jak trzeba??

w ustawieniach głośników zmieniłes na dźwięk 5.1 ??

dascpv3.th.jpg

Jakiego odtwarzacza używasz ?? (winamp ??)

wacek4 gdzie to ustawic bo szukam a nie moge znalesc :stuck_out_tongue:

Tak winampa

P.S Znalazlem ta opcjie, ale nadal nic.

Moze zle podlaczylem.

Wejscia w kompie mam tak

Po lewej Rozowa

Srodek Zielona

Po prawej jasny niebieski

Od glosnikow

Rozowa, czarna i zielona

Panel sterowania -> dźwięki i urządzenia audio i obok siły głosu głośników masz “zaawansowane”

Qrde, prubuje jakos to podpinac ale nie bardzo mi to wychodzi a w instrukcji nie bardzo pisze co i jak, A mam pytanie czy zintegrowana karta ma 2kanaly ? bo jesli tak to nie bedzie dzialalo (tak pisalo w instruckji)

I czy wtedy jedyne wyjscie to zakup karty dzwiekowej czy jest moze jakas zlaczka czy cos ?

W moim poscie powyzej opisalem wtyczki :wink:

Moim zdaniem bez karty dżwiękowej która obsługuje głośniki 5.1 wszystkie Twoje nie będą działały, ponieważ masz za mało wejść w swojej karcie.

Tez mi sie cos tak wydaje :confused: Czyli nie ma mozliwosci podepniecia tego bez nowej karty ? jesli tak to jaka poleciacie karte dzwiekowa w miare tania bo dopiero co wydalem troche kasy na glosniki a kolejny budzet nie bedzie duzy ;/ Najlepiej najtansza karta ktora obsluguje 5.1 i nie ma zadnego wplywu na pogorszenie jakosci dzwieku i taka ktora jest czesto spotykana w sklepach komputerowych, bo wolalbym tam kupic niz przez neta i czekac na przesylke

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 8:50

Wlasnie zauwazylem ze jednak jeszcze srodkowy nie hula … :confused: Sprzet jest napewno sprawny.

A i w ustawieniach jak ustawie glosniki na 5.1 to za chwile zmienia sie na poprzednie, nie wiem o co biega :confused:

Najlepiej pokaż zdjecie kompa (wejscia od dźwiękówki)

Normalna sprawa. Poczytaj na forum. Było tego pełno

Troche tematow przeczytalem i hulaja juz 4 glosniki, centralny nie chce nadal ruszyc :confused: Moglby ktos podac stronke do sterow (logitech X-530) bo widzialem ze duzo osub sciaglo stery ale do Creative i im pomoglo.

Mam jeszcze jedno pytanie, czemu mi tylne glosniki strasznie cicho graja ? dlatego ze piosenka nie jest przystosowana do 4 glosnikow czy jak ?