Pytanie odnośnie karty graficznej

Witam tak jak w temacie:). co myślicie o tej grafice nadaje się do gier na full detalach i rozdzielczości 1440x900, wyczytałem że jest zrobiony na podstawie radka 4850.4870 tylko, pamięć i procka zmniejszyli :wink: ale ponoc dobrze się kręci i pszebija radka 4850, jaka jest wasza opinia na temat tej grafiki spokojnie pogra sie na full, np crysis, crysis warhead, nfs undercover, i nadchodzący nowy nfs :):), fifa 09, call of duty world at war, pes 09 :D. ją można spokojnie kręcić 650 2000, ci kturzy ją majom to chwalom i spokojnie sobie radzi na full z grami nowymi i płynnie działa. czekam na wasze opinie :wink: :wink:

http://www.komputronik.pl/Karty_graficz … ,id,65633/

Karta ok sam ją mam tylko od Asusa i chodzi na 700/2250 troche się grzeje, ale polecam.

T0mek8

witam jak ci smigają gry spoko na jakich rozdzielczościach grasz :wink: ;), to jaki wynik odszymałeś 3dmark 06 stymi parametrami :smiley:

U niego chodzą gry inaczej i wynik 3d marka moze być inny jaki posiadasz sprzet ??

Słuchaj, nie testowałem żadnym benchmarkiem karty, a co do gier to większość chodzi na full w 1680x1050. Były wyjątki takie jak Far Cry 2 i Crysis Warhead gdzie grałem na 1280x1024 z tego co pamiętam.

Edge Witam, co do sprzętu to mam taki, płyta główna Asus p5l 1394, procek dual core 1.8x2 800 pamięć goodram 2gb 667 zasilacz ocz 500 :wink:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.