Pytanie odnośnie programów i klucza aktywacyjnego

Witam!

Niedługo planuję zrobić upgrade Visty do 7 i mam 2 pytania.

Sprawa 1:

Było wszędzie mówione, że klucze aktywacyjne wydawane będą do 1 lipca. A jednak spokojnie dzisiaj mi się wyświetlił taki klucz, i pobrałem obraz Siódemki. Mam jeszcze jeden klucz z przed 1 lipca, więc o ile te klucze nie są powiązane z plikiem *.iso to nie ma problemu. Pytam tak z ciekawości - jest jakiś haczyk :?: :slight_smile:

Sprawa 2:

Upgrade można zrobić z Visty do 7, ponieważ te dwa systemy mają dużo wspólnego. Gdzieś przeczytałem, że jeżeli jakiś program nie działa pod Vistą to na 7 też raczej nie pójdzie. A w drugą stronę tak samo jest zazwyczaj ? Tzn. jak na Viście działa to na 7 też powinien, prawda ?

Z góry dzięki za pomoc :wink:

Jeśli klucz masz do wersji RC masz od Microsoftu, a sam Windows 7 RC masz z innego źródła to klucz będzie w pełni sprawny :wink:

Nie zawsze :wink: Czasem jest tak, że to co działało na Viście nie działa na 7. Czasem jest tak że to co nie działało na Viście, działa pod 7 :wink:

Jeśli chodzi o upggrade, to najpierw poleciłbym ci zainstalwać i przetestować komputer narzędziem Microsoftu - Windows 7 Upgrade Advisor Beta Dzięki temu programowi będziesz wiedział jaki sprzęt i oprogramowanie nie są kompatybilne z Windows 7.

Wielkie dzięki IrasDeeJay :slight_smile: