Pytanie odnośnie sterownika do Płyty gł


(Wolvek) #1

Witam :wink: Z góry chciałbym zaznaczyć ze kompletnie sie na tym nie wyznaje :stuck_out_tongue_winking_eye: Mój problem polega na tym : Mam płytę Gigabyte GA-7N400-L nforce2 i potrzebuje do niej świeżych sterowników. Znalazłem coś takiego http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv ... 400-l.html i nie wiem tylko czy muszę zainstalować te sterowniki do lan'u i dźwięku. Tutaj zaczyna sie wasza rola :stuck_out_tongue_winking_eye: Mam zewnętrzny modem od neo i kartę dźwiękową SoundBlaster Audigy,wiec wydaje mi sie ze te dwa sterowniki są mi nie potrzebne. Poza tym czy ten sterownik do Chipset'u wystarczy żeby wszystko działało ok ?


(Technik Elektro) #2

prosze :

http://www.pobieralnia.pl/plik-543-nvid … 5.10-.html

audio :

http://www.download.net.pl/174/NVIDIA-n … s-2000-XP/

powinny ruszyć te.


(Neon1992) #3

Jeżeli masz modem Neo i wszystko dobrze działa to nie musisz instalować tych sterowników to samo z dźwiękiem… :slight_smile:


(Wolvek) #4

Dzięki wielkie,z tych sterów do audio w takim bądź razie nie skorzystam :wink: Ale te do płyty głównej na pewno sie przydadzą :slight_smile:

Korzystając z okazji,chciałbym sie od razu upewnić co do sterów do karty graficznej :stuck_out_tongue_winking_eye: Mam Ati radeona 9550 i ściągnąłem do niego stery Radeon Omega drivers v 4.8.442 , według was są “najlepsze” czy jest coś nowszego-stabilniejszego ? Jeszcze raz dzięki za wszelką pomoc :slight_smile:


(Agatonster) #5

Wolvek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Seba86mu) #6

Według mnie najlepsze sterowniki (od ATI) dla Radeona 9550, to ATI CATALYST 5.8.