Pytanie odnośnie wysyłki za granicę


(Dj Napster) #1

Mam takie pytanie ile kosztuje przesłanie paczki ważącej około 3 kg (zapakowany laptop) do Afryki (konkretnie Nigeria) i jak w ogóle się za to zabrać? przez jaką firmę najlepiej to zrobić? .... nie mam pojęcia o wysyłaniu paczek bo nigdy tego nie robiłem.

I jeszcze jedno pytanie: koleś z Nigerii zaproponował mi cene za laptopa w euro, i teraz jeśli miałby mi przesłać pieniądze do mBanku to jak to będzie wyglądało...??? u niego na miejscu zamienią mu to na złotówki dopiero prześle na konto? czy może jest tak że normalnie da się wpłacić euro na konto mBanku...? proszę tylko się nie śmiać z takich pytań bo ja o tym nie mam pojęcia o takich bankowych sprawach.


(Momo6) #2

Poczytaj sobie w sieci o takich bajerach jak super cena oferowana przez kogoś z Nigeri.

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f ... 8&t=481498


(Dj Napster) #3

No tak dałem się nabrać,. Temat do zamknięcia.


(Adriansiemaszkor1) #4

haha:) ostatnio miałem tą samą sytuację:slight_smile: również koleś z Nigerii chciał ode mnie kupić właśnie laptopa, chociaż wcześniej podobną cenę proponowała mi jakaś babka w Anglii, a dokładniej proponowała mi 700 funtów, a ja właśnie w UK kupiłem lapka za 500, nawet dałem jej linka, ale ona bezpodstawnie upierała się, że chce kupić, aż w końcu napisał ten gościu z Nigerii, na szczęście mu nie sprzedałem:)

Trzeba uważać na takie przekręty, mimo że oferują nawet podwójną kasę:slight_smile: