[Pytanie] Podpiecie 2 monitorow pod 1 komputer

Czesc.

Mam do was jedno pytanie czy jeżeli użyje tego rozdzielacza : http://allegro.pl/item858627148_rozdzie … bstok.html Uzyskam efekt jedności ? Chodzi mi o możliwosc przenoszenia aplikacje itd. z monitora na monitor

Posiadam monitory : ASUS VW193 LCD (19 cali) i Samsung Syncmaster 753DFX CRT (17 cali)

Karta graf : geforce fx 5200 (W sterach widze mozliwosc pracy na wiecej niz jednym monitorze)

Wiem, że takie cos da sie zrobic na komputerach z karta graf ktora obsługuje 2 monitory, pytanie czy mozna uzyskac ten efekt przy pomocy tego rozdzielacza

Prosze o odpowiedzi, takie cacko nie kosztuje duzo ale chce się upewnić i dowiedzieć sie czegoś na ten temat

Pozdrawiam

Sebastinho1234

Za pomocą takiego rozdzielacza raczej uzyskasz obraz jednakowy na bu monitorach.

Wysłałem takze pytanie do sprzedajacego moze on bedzie wiedział cos na ten temat…

Za pomocą tego kabla uzyskasz jednakowy obraz na obu monitorach. Podłącz LCD na pomocą DVI a CRT przez D-Sub i będzie grało.

Tak…Wszystko było by proste jakby moja karta obsługiwała DVI, moja obsługuje tylko s-video i video

Ale dzieki wszystkim za pomoc, nowy komputer bede kupował dopiero za rok i napewno zwroce sie do was o pomoc przy doborze czesci a o tyle dobre jest to ze w nowych kartach graf. umieszczaja juz 2 wejscia na monitorki wiec tylko pyk, pyk i po problomie :stuck_out_tongue: