[Pytanie] Podpiecie 2 monitorow pod 1 komputer

(Rejestracja Ufs) #1

Czesc.

Mam do was jedno pytanie czy jeżeli użyje tego rozdzielacza : http://allegro.pl/item858627148_rozdzie ... bstok.html Uzyskam efekt jedności ? Chodzi mi o możliwosc przenoszenia aplikacje itd. z monitora na monitor

Posiadam monitory : ASUS VW193 LCD (19 cali) i Samsung Syncmaster 753DFX CRT (17 cali)

Karta graf : geforce fx 5200 (W sterach widze mozliwosc pracy na wiecej niz jednym monitorze)

Wiem, że takie cos da sie zrobic na komputerach z karta graf ktora obsługuje 2 monitory, pytanie czy mozna uzyskac ten efekt przy pomocy tego rozdzielacza

Prosze o odpowiedzi, takie cacko nie kosztuje duzo ale chce się upewnić i dowiedzieć sie czegoś na ten temat

Pozdrawiam

Sebastinho1234

(Marekglapa) #2

Za pomocą takiego rozdzielacza raczej uzyskasz obraz jednakowy na bu monitorach.

(Rejestracja Ufs) #3

Wysłałem takze pytanie do sprzedajacego moze on bedzie wiedział cos na ten temat...

(system) #4

Za pomocą tego kabla uzyskasz jednakowy obraz na obu monitorach. Podłącz LCD na pomocą DVI a CRT przez D-Sub i będzie grało.

(Rejestracja Ufs) #5

Tak....Wszystko było by proste jakby moja karta obsługiwała DVI, moja obsługuje tylko s-video i video

Ale dzieki wszystkim za pomoc, nowy komputer bede kupował dopiero za rok i napewno zwroce sie do was o pomoc przy doborze czesci a o tyle dobre jest to ze w nowych kartach graf. umieszczaja juz 2 wejscia na monitorki wiec tylko pyk, pyk i po problomie :stuck_out_tongue: