Pytanie- problem

Zastanawiałem się czy nie dać tego topicu w Telefonii Komórkowej, ale doszedłem do wniosku, że tu będzie lepiej.

Chodzi mi o taką rzecz. Kupiłem sobie kabel do telefonu, ale tata powiedział, że coś tam hakerzy mogą z mojego telefonu wyciągnąć, i nabić mi kase na konto. I tu jest moje pytanie, czy tak można?? Bo zwątpiłem troszkę…

Jest pewne ryzyko że sobie wgrasz jakiegoś wirusa w komórkę i wtedy … może, nie wiem.

hmmmm mało prawdopodobne. Zresztą nigdy o takich przypadkach nie słyszałem a interesuje sie telefonią.

Wirusy powstaja na symbiana, a w niego nie są znowu wszystkie telefony zaopatrzone a ich cena nie jest dostępna dla przeciętnego kowalskiego.

Jeśli jesteś ostrożny, to podczas wgrywania danych na fona odłącz się od neta (jeśli nie masz firewalla ;] ) oraz skanuj zawsze antywirem pliki które wgrywasz na fona (choćby pandą on-line)

Ale jeszcze raz powtarzam ==> nigdy o czymś takim nie słyszałem i uważam iż ryzyko, o którym mówisz jest zerowe :wink:

Acha, dobrze to słyszeć :slight_smile: Jak pierwszy raz podłączyłem komórkę do kompa, to odłączyłem się od neta, tak na wszelki wypadek :wink:

_ ptaku _ zmień tytuł tematu.