Pytanie w sprawie mozilla firefox

mma pytanie poniewaz mialem wirus i mi rozwalio mozile i problem jest taki 1. otóż, gdy włanczam mozille to mam tak dziwne okno otwarte zawsze musze albo rozciagac albo caly czas zwiekszac jak ustawic zeby jak wlanczam mozille to od razu bylo by na caly ekran. 2. mam (podobnie jak w explorer ULUBIONE l w mozilly sa to ZAKLADKI) strony z ZAKLDAEK wstawilem do folderu (poniewaz zeby w razie formatu miec jes caly czas) i jak teraz z tego folderu przekopiowac strony z folderu do ZAKLADKI (ktore sa w okienku mozily) z gory thx za pomoc :?

ad1.

Bardzo dobrze było by jagbyś wkleił screena, poniewaz naprawdę nic mi to nie mówi a opis nie podałęs dosyć dokładny.

ad2.

Rozumiem ze te zakłądki masz w pliki bookmarks.html (jezeli nie zmieniasz jego nazwe na taką, natomiast jezeli ma inne roserzenie napisz jakie).

I po tych czynnościach kopiujesz do katalogu:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles

(Wybierasz nazwe profilu i wklejasz plik)

Wchodzisz w :

C:\Documents and Settings\Dawid\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox

Potem aż do folderu bookmarkbackups i kopiujesz plik z najnowszą datą na pulpit.

Potem kasujesz cały folder Firefox.

Po ponownym uruchomieniu dajesz Zakładki>Zarządzaj zakładkami i Import>Z pliku i wybierasz pliczek ktory skopiowales na pulpit.

To zresetuje Firefoxa i zachowasz wszystkie zakladki.

ok tlumacze bo na stronie (image shack) zrobilem chcialem zrobic link i mi nie moglo wyswietlic strony otoz tak jak wlanczam mozile to po prostu mam okienko mozilly nie na caly ekran a mi chodzi o to ze jak ustawic zeby bylo odrazu na caly ekran :o

Mozilla nie ma w zwyczaju minimalizacji okna.

Spróbuj zostawić maxymalne okno i zamknij program.

Bardzo prawdopodobne ze wirus namieszał w ustawieniach przeglądarki, najlepiej jagbyś sprawdził czy objaw ten występuje tagrze na nowym profilu:

Start-uruchom- firefox.exe -profilemanager

Jezeli wszytsko będzie wporządku na nowym profilu, to skopiuj zakłądki i usuń stary profil.

Zrób tak jak napisalem, pomoze, bo sam tak mialem.

ten objaw rownize wystepuje w

Jedyne rozwiązanie całkowite przeinstalowanie ff:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 73&start=0

Przeczytaj post squeet o całkowitym usuwaniu firefox.

Po tych czynnosciach zainstaluj ponowanie.