Pytanie w sprawie serwera vgh.pl?

Witam. Chciałem założyć własna darmową strone internetową. I mam do Was takie pytanie, czy serwer vgh.pl jest dobry ? Czytałem ze jest darmowy ale dla pewności wole zapytać ? Za odpowiedzi z góry dziekuje :smiley: .

Siema hmm wiesz różni ludzie maja rózne zdania ja osobiscie używam tego hostingu i wedlug mnie jest dobry nie ma lagów nie przycina nie traci sie żadnych danych wszystko jest przejżyście i czytelnie … ja na temat vgh.pl mam bardzo dobre zdanie a coponiektórzy mowia ze yoyo.pl jest lepsze według mnie moze i ma lepsze skorki ale po zapelnieniu jakiejs tam ilosci miejsca na serverze strona baaaardzooo dlugo sie wlancza wiec ja osobiscie polecam vgh PzDr

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 23:13

jeśli chcesz moge Ci podac link na moją strone na vgh.pl i sam zobaczysz jak to wygląda…

coockie wszystko pięknie gdy strony stały na najnowszej wersji php-fusion, a niestety tak nie jest :frowning: Zjedz na sam dół swojej strony na vgh.pl i zobacz na jakiej wersji ona stoi a potem wejdź na http://mods.php-fusion.pl/ i zobacz jaka jest najnowsza wersja :slight_smile: