Pytanie w zwiazku z modyfikacjami do emule

ja mam male pytanko

nigdy sie nie interesowalem rozniego rodzaju latkami na mula typu morphXT

chcialbym sie dowiedziec do czego mniej wiecej takie rzeczy sluza i czy wedlug was (na podstawie wlasnych testow) sa one uzytecznie

z gory dzieki

Zacznijmy od tego ze to nie są łatki tylko modyfikacje.

Są to oddzielne programy które są modyfikajcą zwykłego eMule, posiadają one szereg opcji i ustawien dzieki czemu zaawansowany użytkownik moze dopasować ustawienia lepiej niz w zwykłym eMule.

Osobiscie polecam eMule Plus :

(Bardzo dobry mod eMule, niestety jego największą wadą jest brak posiadania sieći Kad, mimo to posiada szereg innych ciekawych opcji jak : Aktualizacjia listy Faków, Aktualizacji filtrów IP, Optymalizacja SSE, Kopia baz danych i ściaganych plików)

Do poczytania o modyfikacjach:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … wforum=150

Proszę zmienić temat na konkretny, bo ten nic nie mówi o problemie

Co go z miejsca dyskwalifikuje, jeśli wziąć pod uwagę rozpoczęty jakiś czas temu proces zamykania serwerów ed2k :wink:

Ja korzystam z Sivka MOD i zasysa jak głupi, pierwszy raz w życiu przekroczyłem limit w neo :lol: A najlepsze że wystarczy tylko podstawowe opcje muła skonfigurować i już dobrze działa.

Tak, ale siec KAD jak narazie to tylko bardzo dobry pomocnik do sieci ed2k, bo jezeli chodzi o samą działalnośc to nie moze się posczyćic jakimis osigami rewelacyjnymi :slight_smile:

Z uwagi na charakter dyskusji, zmieniam odrobinkę dział