Pytanko o blacklisted

Czym mógł być spowodowany BAN na emulku?? Dodam iż całe osiedle ok. 120osób nie mogło z niego skorzystać przez około 2.5miecha jak można zaradzić aby cuś takiego się nie powtórzyło dodam iż ja akurat mam zewnętrzny IP a i tak miałem bana… :o :o

Bana się dostaje za chęć do życia i miłość do Emule.

Tylko, ze jednostronną miłość niestety.

to można od tak sobie dostać bana?? i kto tak banuje userów ??

Bana nigdy nie dostaje się za niewinność. :smiley:

A całe osiedle nie miało, bo całe osiedla korzysta prawdopodobnie z usług tego samego providera i wszyscy mają na zewnątrz to samo IP. A ban poszedł na IP właśnie.

Ja także korzystam z sieci osiedlowej i tez mam zablokowane porty “P2P”.

Spowodowane jest to tym po rozmowie z adminem sieci że albo było zaduże obciążenie i serwer się blokował albo:

Dokładnie to samo mi powiedział admin że ktoś starał się byc mądrzejszy od niego. Szkoda bo traci na tym reszta

Jedyne jakie podał mi wyjście to wykupienia własnego IP koszt miesięczy około 15zł.

Wykup zewnętrzne IP u swojego providera (koło 10 zł miesięcznie) to nie będziesz miał takich problemów 8)

Spoko tylko że ja mam akurat zewnętrzne IP (może jakiś zbieg okolicznści )

Niekoniecznie ban mógł byc założony na całą pulę adresów.

A nom możliwe, ale za co na tak dłuuugo???

Ktoś z twojej puli za bardzo szalał. Aby pozbyć się problemów Ban poszedł na wszystkich

Co np. mógł robić??? - interesuje mnie abym sam nie wpadł…

Skoro nie robisz niczego złego, to czego się boisz ??

RamzesGTS bana na eMule dostałeś za zbyt częste podłączanie się do serwera :slight_smile:

temat był poruszany nie raz :slight_smile: i na dodatek sam zakładałeś identyczny temat kilka miesięcy temu :smiley:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … lacklisted

Żebym nie zaczął…

ps. za co na tak długo??