Pytanko o kuriera

kupiłem na allegro monitor i koleś ma go wysłać kurierem, jeśli kurier nie zastanie nikogo w domu gdzie wtedy trafi monitor ?

Do magazynu i skontaktuje się na nastepny dzień.

a jak odwiezie do magazynu to potem sam muszę odebrać czy można ustalić termin i on go dostarczy ?

U mnie jest tak że muszę sam odebrać.Pozdro

Kilka miesięcy temu sam kupowałem monitor na allegro i w dniu dostarczenia paczki kurier do mnie dzwonił na komórke czy jestem w domu.

A to jedna firma kurierska jest na świecie?

Konkrety…

"boczi" u mnie jest akurat jedna “DHL”

nie wiem jaką firmą będzie to wysłane

podałem numer tel to może jednak zadzwoni

I żadna inna firma nie dojeżdża do Twojej miejscowości?

Z tego co wiem iwidzę to nie przykro mi.

Wybacz, ale to jest niemożliwością

Wszędzie dojeżdżają. Cena to już inna sprawa

daniel10 :mrgreen: mnie dziś nie zastał kurier w domku :lol: kupiłem w niedziele przedmiot na Allegro wpłaciłem od razu kasę za towar napisałem do sprzedawcy mejla że wpłaciłem niestety do dziś nie odpisał tel też nie odbiera :evil: wiec wczoraj napisałem że jak do piątku nie dostane od nich odpowiedzi na moje mejlu lub tel od nich to dzwonie na Policje :mrgreen: no bo co mam sobie myśleć tel nie odbiera 15 mejli wysłałem też zero odpowiedzi :evil: chyba jakieś minimum się należy prawda :roll: dziś mnie w domku nie było ani nikogo przyjerzdzam kartka wisi że był kurier o 11:30 niestety kurier wcześniej też nie zadzwonił że dziś przyjedzie :roll: wiem nawet czemu sprzedawca nie raczył dać mu nawet kontaktu :evil: a we śnie mi się nie przyśniło że dziś może przyjechać :wink:

a chodzi o tego użytkownika sprzedawce thunder-pl

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153699358

coś mi się zdaje że długo nie pobędzie na allegro jak

będzie tal olewał klienta na tel nie odpowiada jak dzwonie

a nawet odrzuca połączenie na email nie odpisuje :-x

a ja 6 zmysłu nie mam żeby się domyśleć jakie on ma zamiary jak wysle

towar kiedy wyśle czy doszły pieniądze nic ZERO kontaktu ! :evil:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153699358

Ale ty głupoty piszesz. Odrobina zrozumienia, nie każdy cały czas siedzi przy kompie. 15 maili w 3 dni? też bym cie olał :stuck_out_tongue:

Może bał się, że nie dojdzie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: nie zrozumiałeś mnie on do nikogo nie odpisuje i od nikogo nie odbiera tel i co na to powiesz :mrgreen: :evil: poczytaj komentarze ludzi :wink:

od razu mu nie napisałem tych 15 mejli :? tylko 2 napisałem po zakupie towaru że kasę wpłaciłem następne 2 mu napisałem na jutro jak na tamte nie odpowiedział bo myślałem że nie dostał a wczoraj mu napisałem te resztę że jak do 2 tygodni mi nie odpisze ani nie skontaktuje się zemną to kieruje sprawę na policje.! a ty jakbyś zrobił jak . na moim miejscu jak kontakt to 0

no pewnie że się bałem że ani kasy ani towaru nie będzie :cry: bo dla niektórych co kasę wpłacili 15 listopada to wysłał towar 6 stycznia 2007 i to nie taki jak zamawiali wiec ciekawe co jutro znajdę w środku :shock:

sprzedaż przedmiotu zobowiązuje chociaż do minimalnego kontaktu

Czyli najpierw kupujesz - potem myślisz

Złączono Posta : 10 Styczeń 2007, 18:28:52

Doprawdy…

Złączono Posta : 10 Styczeń 2007, 18:29:51

Spokojnie.

PS Do zakupów też trzeba dorosnąć

ja dorosłem :wink: a sprzedający nie :roll: tak jak napisałeś minimum kontaktu mi się należy ja zawsze odpisuje na każdy email lub tel a sprzedawca to wszystko olewa !!

mój login z allegro. Honest-Fellow-PL

poczytaj moje komętarze a poczytaj sprzedawcy nie zile sobie poczyna 26 negatywnych w ciągu 30 dni ! :lol:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153699358

Jak ja kupowałem na Allegro i przesyłka szła GLS to kurier dzwonił o której może przyjechać jeszcze raz.