Pytanko o regulamin:P

Jestem bardzo ciekawy wyników

kawałek bo nudny, ale jakoś niekt nie ma zastrzeżeń do mojej działalności na tym forum :wink:

No, powieść sensacyjna to to nie jest :hahaha:

Ale też żaden regulamin taki nie jest. Jednak warto je czytać w całości, bo można uniknąć wielu przykrych niespodzianek (co nagminnie widać w przypadku wielu nowych ludzi na tym forum, zadających “dziwne” pytania).

Oczywiście trzeba też czytać ze zrozumieniem, żeby przyswoić sobie pewne aspekty regulaminu.

Regulamin przeczytałem, bo już dawno się nauczyłem, że warto się trochę poświęcić i przebrnąć przez ten tekst.

Tak przeczytałem. Moze nie wszystko od a do z ale myślę że na tyle aby wszystko wiedzieć. :smiley:

Przeczytałem,ale nie odrazu po zalogowaniu na forum,lecz po kilku miesiącach bytności i podobnie jak Lazikar co ważniejsze kąski :smiley: Reszty nauczyłem się na błędach innych userów :smiley:

ja doczytałem do nagłówka Regulamin vortalu dobreprogramy :smiley: :smiley: :smiley:

Dziwi mnie trochę sens zakładania takiego tematu :o

Przecież warunkiem rejestracji było oświadczenie

o znajomości regulaminu.

Czemu więc się przyznajesz do złożenia fałszywego

oświadczenia - czyżby wyrzuty sumienia :smiley:

ja muszę przyznać ze przeczytałem.

Ja nieprzeczytałem :twisted: po co :roll: :roll:

i właśnie chcialem sprawdzić ile osób złamało to oświadczenie :smiley: i przyznaje ja do nich należe :stuck_out_tongue_winking_eye:

Sądząc po tym co się czasem dzieje - wielu jest takich :smiley:

Na przykład

I skutki nieraz aż nadto widoczne :smiley:

Ja przeczytałem :x

Etykietę też …

ale i tak dobrze sobie radze :twisted: trza twardym byc a nie mietkim :stuck_out_tongue:

Nie wiem o czym mówisz :frowning:

ale chyba ja jeszcze w znaczącym stopniu regulaminu nie naruszyłem (ogólnie na forum)

P.S. czytając topic tosty mi sie spaliły :roll: 3 tury sie piekły :evil: :evil: :evil:

@asterisk po co mam czytac regulamin, skoro znam juz kilka :slight_smile: stad ten komentarz, do tego nawet po złamaniu regulaminu, mozna sie dogadac :slight_smile:

@ford_focus smacznego :twisted:

Ja trochę przeczytałem regulaminu a dalej to już go poznawałem na błedach innych userów

Ja przeczytalem caly tylko nie zawsze o nim pamietam :wink:

Nie mię czemu dziwić , a dlaczego ?

Odpowiedź jest prosta chcąc korzystać czynnie z forum musisz się zgodzić na te jak i każde inne warunki i nawet jakby było tam napisane nie ważne co to i tak trzeba kliknąć że się zgadza nawet jak się z tymi warunkami nie zgadzasz bo inaczej nie możesz być czynnym userem więc to czy ktoś przeczytał czy nie jest akurat mało ważne.

Tak więc chcąc nie chcąc musisz składać “”“fałszywe oświadczenie “””"

I tu jest błąd w twoim rozumowaniu. Jak się nie zgadzasz to poprostu nie piszesz na forum. To jest tak jak byś brał kredyt a w umowie jest napisane że odsetki wynoszą 20% a ty wiesz ze mają być 7% i podpisujesz nieczytając bo inaczej nie dostaniesz. Tylko problem w tym że po jakimś czasie przychodzi płacz. Płaci się za takie głupoty.

Więc chcąc nie chcąc regulamin się czyta i akceptuje w pełnycm jego brzmieniu albo sie poprostu nie zgadzasz i rezygnujesz. 8)