Pytanko

Fiesta pisząc był tutaj miałem na myśli Liska. :smiley: Miało to z wiązek z postem Rayana który jest wyżej. :smiley:

Sebastian: o jakie działania Ci chodzi, sprecyzuj proszę. W miarę moich możliwości i czasu na różne wątki na forum odpowiadam. Omawialiśmy z Liskiem ostatnio sprawę silnika forum i ewentualnych zmian, co zaowocowało konkretnymi planami na przyszłość. Nie każda decyzja i nie każde działanie admina musi mieć fizyczne odzwierciedlenie na boardzie.

Dzięki fiesta. :slight_smile: Nie, nie pomyliłeś się - nie jestem adminem forum i do takiego miana nie pretenduję. Podobnie jak każdy użytkownik tutaj podlegam chłodnej ocenie oczu moderatorów (pozdrawiam, Asterisk :-D). I tak, jestem od niedawna członkiem redakcji vortalu.

No, dlatego słowa Sebastiana na początku wzbudziły we mnie watpliwości.

I nie tylko ( :smiley: )

Nie twierdzę, że tylko Asterisk jest modem, ale póki co tylko on zwrócił mi (słusznie zresztą, poniekąd) uwagę. :smiley:

Chodzi o działania dotyczące użytkowników. Moderatorzy wiedzą o co chodzi.

halo…halo…lisek wysłałem do ciebie prywatną wiedomość?

Przeczytaj.

Pozdrawiam.

A co do rozważań kolegów, to może i rzeczywiście nasi admini nie mają za dużo do roboty, gdyż jest to najprzyzwoitrze forum i nie ma zbytnio powodów do interwencji.

:smiley:

Dla mnie nie nie jest istotne- Kto, tylko Co - pisze :slight_smile:

Ludzie spokojnie! Tak się składa, że się przeprowadziłem i nie mam przez weekend dostępu do netu. Zresztą nie siedzę przez 24h na forum, bo po prostu nie mam na to czasu.

Nie ma obaw, jeśli ktoś do mnie napisze, to na pewno to przeczytam :slight_smile:

Dość tego - jak masz coś do mnie - pisz na PW