Pytanko

pos.1co mam zrobic ze jak ktos mi wchodzi na moje udostepnione pliki!! musial wpisywac haslo!!

post.2 i jeszce jedno pytnko mam zainstalowana Opere i jak che sielogowac do Banku pokazuje mi sie takie cos “Wymagana jest inna przeglądarka internetowa niż ta której używasz. Kontynuowanie procesu aktywacji jest niemożliwe.”

Zmień przeglądarkę, wejdź np. pod IE.

to znaczy jak przejsc! !!

Najlepsza pod wzgledem funkcji, jednak niektóe strony nie są dostosowane pod tę przeglądarkę. Ze względ,u, że MSIE jest najpopularniejszy. Jednak większość stron działa, i to jak! :smiley:

wiec jaka przegladarka?? odaj mi jej dokladna nazwe

Microsoft Internet Explorer :stuck_out_tongue:

wczoraj dostelem taki link: http://operapl.net/nie

a tu jest moj temat http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9171

wiec jakac co mam zrobic teraz zeby mogl wejsc na strone bankowa

Trochę wnerwiający jesteś…

Jak masz komunikat, że nie można, to nie mozna. Proste?

ty nie musisz tak sie odrazu denerwowac!! ja poprostu pytam! !!

Dałem Ci odopwiedź w kliku moich wcześniejeszych postach, wystarczy lekko pomyśleć…

Pytaj pytaj…

Kto pyta, nie błądzi…

a ja ci podlem liz w ktorym mowli ze Microsoft Internet Explorer jest do kitu! !!

Post.2 boczi ci dokładnie napisał, jaka przeglądarka - Internet Explorer. I niezależnie od tego jak zła, niebezpieczna itd. jest ta przeglądarka (jak twierdzi wielu, aczkolwiek nie wszyscy), to po prostu inaczej (używając innej przeglądarki) nie dasz rady wejść na stronę banku.

Post.1 Ponieważ nikt się nie wypowiedział na ten temat, to ja zacznę od tego, że może uściślij to, bo nie bardzo rozumiem.

Trochę mieszasz tematy - do normalnego surfowania po necie możesz używać np. Opery (bardzo dobra), ale do połączeń ze swoim bankiem musisz używać Internet Explorera.

Magik dobrze wyjśnił sprawę.

Pradalowi podałem preglądarkę, dzieki której może otworzyć daną stronkę. Nie powiedziałem, że ma jej uzywać zawsze, bo jest dobra. Nie mówiłem także o jej wadach i zaletach, bo nie tego dotyczy temat. Uściślaj tematy i pisz wyraźniej i czytaj dokłądniej posty.

To jest zdanie wyrwane z kontekstu twoich szerszych mysli ?? :wink:

Z tego wnioskuje, ze chodzi ci o to aby zakladac po prostu haslo na udostepniane pliki, wiec to rob… masz to wszystko w opcjach udostepniania, nie wiem za to jakiego masz windowsa wiec blizej ci nie napisze jak to robic… proste :smiley:

Jak byś dokładnie przeczytał regulamin podczas rejestracji sie na strone banku to napewno pisało że wymagana jest przeglądarka internet explorer z siłą szyfrowania 128bitów.

A nie pomoże zmiana w ustawieniach żeby indentyfikowało przeglądarkę jako MSIE ??

Pomoże! 8) :smiley: :smiley: :smiley:

Wejdź w Narzędzia -> Preferencje -> Sieć -> Identyfikacja przeglądarki

-> tam wybierasz opcję “Przedstawiaj się jako MSIE 6.0” -> OK!

Od tej pory Opera będzie rozpoznawana jako stary, poczciwy IE! :smiley:

Ale ostrzegam, niektóre serwery bankowe już pracują nad tym mykiem!

Z tego jednak, co mi wiadomo - fałszywy image Operki jest dość trudny do złamania. Zresztą po to został stworzony, by przełamać monopol IE. :twisted: