Q6600 opłaca się? /vs. E8xxx/

Bo mam problem. Mam płytę główną która max c2d ten obsługuje a dalej tylko c2q 6600 to nie wiem co brać.

Jaka dokładnie?

Taką. http://www.gigabyte.pl/products/mb/cpul … 4l_10.html

Podaj całą konfigurację komputera.Ile możesz wydać na proca?

Ile chcę. Mam już Palit 9600GT 512mb i 2gb ramu 800mhz

Twoim najlepszym rozwiązaniem będzie E2180+Pentagram HP-120 AlCu KARAKORUM

Lub sprzedanie płyty głównej kupienie Foxconna P35A-S (ok 280zł)+E8400 (425zł).

P.S

Jaką masz zasiłkę?

:slight_smile:

Zasiłki nie mam ale chyba poprostu tą płytę sprzedam a kupię inną.

Jak można nie mieć zasilacza w kompie ? :smiley: Też tak chce

Ekonomicznie :>

Do jakiej kwoty stać cię na zasiłkę ?

jak mi sie wpakowali w temat haha ;)) dobrze przynajmniej jeden temat kilka spraw załatwiliście,

ja musze mieć system 64bitowy ze względu na 4GB ramu :stuck_out_tongue: a XPka się nie opłaca…

Zasilacz ten:

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,31688/

“a XPka się nie opłaca…” why?

I odnośnie tematu to potwierdzę: lepiej e8x00 niż q6600(bo i tak nie wykorzystasz 4rdzeni na razie, a technologia 65nm sprawia że się grzeje ten model, dlatego jeżeli konieczny quad to jakiś q9300, ale to już drożej wychodzi). A te Radeony na razie zbytnio się nie różnią, poza wspomnianymi naklejkami, pudełkami ich wyposażeniem i gwarancją (i jakaś karta ma lekko zaniżone takty chyba).

droższy jest

i ogólnie tak jak mi koledzy co posiadają Viste mówią że to mit jakiś im wszystko działa (może dlatego że nie wymagam od systemu bóg wie czego - chodzi mi o gry, net, filmy. o ;p)

Ja miałem znajomego, który przez pół roku siedział na Viście i po tym czasie poprosił mnie bym zainstalował mu XP bo już Vista go dobija. :slight_smile: Są różne opinie, jak się przyzwyczaić to pewnie nie byłoby źle, wsparcie też jest już zdecydowanie lepsze. Teraz to kwestia gustu.

Weź 2GB ramy i XP :lol:

eee moze nawet 3gb Ramu bo zawsze bezie miał a nie od razu dokupowac.

Ty to jakiś dzieciuch jesteś jak nic, w każdym temacie widzę twoje posty i z każdym następnym coraz bardziej beznadziejne.

Mam Ci przypomnieć za co masz two yellow card ??

1 mam za niby wulgarym a 2 bo jakiś gumiś się coś sadził.

Gumiś ?, a to musiałeś pisać zaraz po 19 bo wieczorynki się dla Ciebie wtedy zaczynają.

Mogę się domyślać, że ten gumiś miał rację, a ty zacząłeś rzucać błotem, bo wiedzą byś tego nie udowodnił.

Żal.ua