QoS w TuneUp06

Czy ktoś wie jeśli obniżże ten pakiet to polepszy mi się download? Czy może wręcz przeciwnie? Bo zależy mi żeby otrzymać lepszy Download w: FlashGet, BearShare i Opera

tuneUp%20Utilities%202006.PNG_thumb.jpg

Niema aplikacji, która polepszy Ci download.

Jeśli chcesz mieć większą prędkość sciągania to musisz zainwesotwać w lepszy transfer.

Programy takie jak:

wykorzystują maksymalnie Twoje łącze, dlatego nic już nie zmienisz.

Możesz tylko ustalać priorytety, ze np. FlashGet korzysta z maksymalnej przepustowości łącza, ale nie możesz wtedy np. przeglądać stron bo trwa to strasznie długo.

Ale mi chodzi o te 10% w tym programie, które jest ustawione (jako standard) jak to zmienie to lub wyłącze to co wtedy?

Przecież masz tam opis, czytać nnie umiesz ? :shock:

Pisze, ale jakoś całkowicie nie wiem co to oznacza, nie mogę ich zrozumieć. http://pl.wikipedia.org/wiki/QoS wikipedia też mało mi dała.

W/g mnie jest to poprostu rezerwowanie łącza dla różnych rzeczy, które program może pobierać lub sam wybiera dla jakich aplikacji ma zostawiać troche transferu. Ja na Twoim miejscu wyłączyłbym tą usługę jak najszybciej ponieważ nie ufam i nie będe ufał różnego rodzaju “poszybszaczą internetu”.

Widzę że nieznasz tego programu :wink: Jego największa zaleta to czyszczenie i defragmętowanie rejestru, oraz czyszczenie hdd ze śmieci. A to to tylko taka dodatkowa funkcja konfiguracyjna systemu :mrgreen: