Quake4

mam takiego problema.zainstalowałem sobie giere,odpalam ją ładnie się ładuje pojawia mi się menu start (new game) wybieram to i poziom i wyskakuje load czekam chwile i znowu wyskakuje menu :frowning: :frowning: jaka może być tego przyczyna :cry: z góry dzięki

No to w takim razie podaj swoja konfiguracje komputera :wink:

atlon3000(64bit) ,1 giga ramu , geforce 6600GT

Reinstalowales gre ?

Sterowniki od karty graf. najnowsze ?

a naciśnij ESC albo jakoś coś może poprostu wraca ci do Menu i musisz przywrócić gre -> miałem tak z CS’em :stuck_out_tongue:

sterowniki mam te co dostałem z grafą i jak do tej pory nie było problemów.demo się załącza i delej jest ok do tego właśnie momentu.jeszcze zobacze sprubuje odinstalować i zainstalować os początku może to przyniesie jakiś efekt

Co jak co, ale według mnie to są stery od grafy!

Jak masz zainstalowane te co dostałes z grafą…

Uno secundo :slight_smile: Bierz to

i to ma mu pomóc? wolne żarty banda pseudo komputerowców…

Sparda sluchamy pana rad mistrzu ‘‘komputerowcu’’ .

wiesz kolego ja rad dawać nie musze po prostu jestem podirytowany poziomem lamerstwa na tym forum takie wywody o sterownikach to można 3 letniemu dziecku wciskać ale jak widać nikomu tu nie chce się pomyśleć żeby udzielić konstruktywnej i logicznej odpowiedzi

no cóż lamer lamera zawsze pozna…

rozumiem że mówisz o sobie… doprawdy to ciekawe że dopiero lekko ironiczna wypowiedz godząca w wasze wybujałe ego zmusiła was do odzewu tak to pewnie już nikt nie zainteresował by się problemem tego gościa ja też miałem podobny kłopot i żaden z szanownych userów nie podał mi pomocnej ręki

Sparda jak ci sie tu niepodoba i jestesmy takimi ‘’ lamerami’’ to spieprzaj stad(idz stad :lol:) , co tu jeszcze robisz.

A banda nazywaj swoich kolegow nie nas .

Sparda

a ty nie wymądrzaj się tak kazdy próbuje jak może pomagać :twisted: :twisted:

Sparda skoro jesteś zażenowany poziomem lamerstwa, to może pokaż, że Ty potrafisz. Obrażanie innych jest domeną prostaków dla których obrażanie kogoś jest jedynym argumentem, jeśli nie chcesz być za takiego uważany, to przystopuj nieco.

Druga sprawa, jeśli to forum nie pasuje do Twojej wielkiej wiedzy, to jest w necie naprawdę mnóstwo miejsca i wiele innych for, nikt tutaj nie trzyma nikogo na siłę.

zastanow sie co mowisz :? nowe gry wymagaja calkiem swiezych sterow. inaczej gra sie bedzie sypac. a poza tym nowe stery daja wiecej tzw. fps-ow (mam nadzieje ze nie napisalem tego zbyt lamersko i pan

Sparda to zrozumie… :twisted: )

Może zakończmy obrażanie się nawzajem.

Jeśli ktoś chce pomóc, proszę bardzo. Jeśli ktoś ma ochotę na kolejny przytyk, to niech sobie daruje.

Pomija tego S-pard(t)acza ale spróbuj ją spatchować jeśli się coś już pojawiło, wgraj te stery co polecam, przeinstaluj DirectX.

ps.Podaj jakiego masz DirectaX bo wiem ża q4 wymag wersji 9c

ramzes gts widać że z ciebie taki typowy polaczek hehe ale przemilcze już ten fakt co do autora tematu to prędzej złoto zacznie z nieba lecieć niż mu ten patch czy sterowniki pomogą problem tej gry leży w tym że nie jest ona kompatybilna ze wszystkimi kartami z serii geforce podobnie jak to miało miejsce kiedyś z chronicles of riddick