Qvo6 instaluje się z kadym programem

Mam pewien problem. Otóż próbowałam zainstalować program Mind Mapper jednak coś przerwało instalację, a później gdy włączyłam firefoxa wyskoczyło mi qvo6. Pozbyłam się tego programem adwcleaner i wszystko było ok. Gdy jednak później chciałam zainstalować podobny program (imindmap basic) znowu się to włączyło, adwcleaner pomógł ale boję się instalować nowe programy żeby znowu Qvo6 nie wyskoczył. Wiecie co może być tego przyczyną? Dodam, że mam Windowsa 8. Można sobie z tym jakoś poradzić? Przy instalacji zwykle uważam, żeby programy nie instalowały mi dodatkowych przeglądarek, czy innych tego typu rzeczy.

Ogólnie kilka programów radzi sobie z tym m.in ten co pisałaś powinien. Mógłbym ci polecać inne, ale to dobra okazja byś spróbowała skorzystać z darmowego:

http://www.dobreprogramy.pl/netfix

Czyli nie ma programu, który zapobiegałby instalowaniu qvo6 i za każdym razem po zainstalowaniu czegoś muszę używać adwcleaner, żeby się tego pozbyć? :slight_smile:

a czy na pewno zwracasz uwagę - CO i JAK instalujesz? może ściągasz jakieś instalatory zawierające to świństwo?

OT’y kosmos, proszę kontynuować.

@132Barnaba Właśnie na ogół nie instaluje żadnych programów na komputerze. To próbie zainstalowania tych co podałam na początku pojawiło się to qvo6

Ale skąd je pobierasz, ze strony producenta czy po prostu pierwszy lepszy wynik który google zwróci?

No właśnie z forów czy stron zawierających linki, więc w tym pewnie jest problem, że podrzucają jakieś wirusy.

podaj linka do któregoś programu, który zainstalował śmiecie - wypróbuję